anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komunikat

vacu3d_com
#2 Obserwator#

Witam, podczas wystawiania produktu pojawił mi się komunikat:

"Nie można wyświetlić podglądu - Tag "h2" jest typu prostego, nie może posiadać dzieci"

Proszę o pomoc nie wiem co z tym zrobić - brak jakichkolwiek automatycznych wskazań.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@vacu3d_com Dodaj proszę zrzut całego ekranu z widocznym komunikatem o błędzie. Zrzut powinien obejmować cały ekran wraz z paskiem adresowym przeglądarki, datą i godziną. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

vacu3d_com
#2 Obserwator#

Zrzut ekranu 2024-04-05 135025.png

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@vacu3d_com Dziękuję bardzo! Już przesłałam zgłoszenie do Działu Technicznego. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią najszybciej, jak to będzie możliwe. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@vacu3d_com Otrzymałam informację, że komunikat błędu "Tag "h2" jest typu prostego, nie może posiadać dzieci" wynika z błędów w opisie oferty.

Sprawdź w opisie oferty fragmenty z formatowaniem ustawionym na "Nagłowek 2" oraz "Nagłowek 1". Najprostszym rozwiązaniem będzie usunięcie takich fragmentów i dodanie ich na nowo oraz odpowiednie sformatowanie.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

vacu3d_com
#2 Obserwator#

Dziękuję za rozwiązanie, choć to aż wydaje się nieprawdopodobne, że taki banalny problem od tylu lat nie został rozwiązany automatycznie. Straciłem z tego powodu mnóstwo czasu.

Dla potomnych. 

Usunąłem w opisie stare nagłówki i ręcznie wpisałem nowe w standardowym formacie i dopiero po tym dokonałem formatowania na wyższe i grubsze czcionki. Jak się zrobi kopiuj -wklej tekstu z już sformatowaną czcionką to wychodzi taki dziwny komunikat.

oznacz moderatorów