anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koniec mojej działalności

www_prozakupy_pl
#9 Pomysłodawca#

I dobili swego... Według moich i innych prognoz odnosnie plajtowania sprzedawcow z asortymentem drobniejszym jestem zmuszona zamknąć sprzedaż internetową po tylu latach:-(((Serce boli, gdzie znalezc prace? Jestem kobietą, władowane w sklep mnostwo kasy, zachodu, pracy. Do allegro szło dawniej kilka tysiecy miesiecznie i dalej idzie niezła sumka. 

Pewnie jestescie ciekawi czemu?

Nie przez koronawirus - przez nowe chore prowizje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dla mnie z 40% na 60 % przejscie to zabojstwo. Nikt mi nie powie, ze 3 prowizje od produktu to normalna rzecz przy wyroznieniu. Od dawna nie wyrozniamy, ale niestety koszty przerastaja na dzien dzisiejszy rentownosc sklepu. Szkoda.... Czemu? Ceny produktow w Polsce zmalaly, sprzedawcy wystawiaja po coraz nizszych cenach a koszty rosna i rosna, choc juz uciekamy od wszystkiego... Trudno....Trzeba zyc dalej.... Ale jest to przykre. Mysle, ze jeszcze niejedna firma padnie.... Gdyby ktos potrzebowal odkupic cos odnosnie artykułow do higieny jamy ustnej i dla dzieci rzeczy - artykuły takie jak kredki pisaki itp to prosze napiszcie mi swoj e-mail. pozdrawiam wszystkich i zycze pwoodzenia jeszcze chwilke bede na allegro bo musze wszystko wyprzedac, nie wiem nawet czy dam rade 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

www_prozakupy_pl
#9 Pomysłodawca#

aha teraz wyrozniamy od niedawna bo musimy sie pozbyc wszystkiego z kilku kont, a w czasie ostatnich 3 tygodni sprzedawalo sie duzo rzeczy, ale to i tak za malo, zeby bylo oplacalne...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Podnieś ceny do opłacalnych, każdy będzie musiał prędzej czy później, jak jeden podniesie to i reszta zrobi to samo 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

www_prozakupy_pl
#9 Pomysłodawca#

cos ty, nie dziala od dawna, dawniej dzialalo, teraz niestety nie... jezeli masz konkurencje, ktora latwo sprawdzic chocby przez ceneo i na 35 sklepow wszyscy maja cene rowna prawie kosztowi zakupu produktu to o czym tu mowa? przyklad dawniej zostawalo ze szczoteczki 60 zl teraz 7zl porownywalnie

oznacz moderatorów

www_prozakupy_pl
#9 Pomysłodawca#

dodam - ponad 11 lat na allegro

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

Już chciałem kupić ten "NIETOKSYCZNY KLEJ DO SZKOŁY ELMERS papier tkaniny MEGA POJEMNOŚĆ 225ml!" za 17,80 zł w Twoim własnym sklepie internetowym, żebyś nie musiała płacić horrendalnych prowizji, ale potem wszedłem na Allegro i widzę, że ten sam klej wystawiłaś za 6,50 zł. W dodatku masz Smart!, więc jednak kupię przez Allegro.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

www_prozakupy_pl
#9 Pomysłodawca#

tak niestety ceny zaczelismy zmieniac na allegro  i jest balagan narazie, gdyż jest tego za dużo:-) 

oznacz moderatorów

www_prozakupy_pl
#9 Pomysłodawca#

dlaczego ktoś bezczelnie zmienil tytuł mojego postu? brzmiał on inaczej

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@www_prozakupy_pl Tytuł nie miał żadnego związku ani z Twoją wypowiedzią, ani wypowiedziami innych użytkowników. Rozumiem jednak Twój przekaz i uzupełniłam go już w treści. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

www_prozakupy_pl
#9 Pomysłodawca#

Przepraszam bardzo, ja doskonale wiem, jaki związek miał mój tytuł z moją wypowiedzią i proszę nie zmieniać więcej nic w moich postach, Pani nie ma do tego prawa, gdyż jesteśmy Waszym klientem od 11 lat i mamy prawo pisać prawdę odnośnie prowizji a nie mydlić oczy przez Panią społeczności allegro. Wszystko jest cudowne (kpina) i może jeszcze powinnam uklęknąć przed allegro i podziękować, że tyle klientów przyciągnęłam do allegro swoją sprzedażą przez tyle lat, tyle kasy dałam zarobić allegro. Wymagam szacunku! Ja szanuje allegro, też miałam możliwość zarobku przez tę platformę, ale nie zabroni mi pisać Pani moich spostrzeżeń odnośnie działań allegro na niekorzyść sprzedawców.  Ja nikogo nie obraziłam i napisałam czystą prawdę - 3 prowizje od produktu to złodziejstwo! Także, jeżeli Pani nie rozumie, co to znaczy klient w dzisiejszych czasach, to zapraszam na takie życiowe szkolenie do USA tak na kilka lat i tam Pani nauczy się obchodzić z klientem, przez którego Pani ma poniekąd pracę.  I ogólnie troszkę pokory proszę Pani, bo widzę, że nie tylko ja zauważam pewne złe fluidy od Pani. Widać, że jeszcze długa droga przed Panią co do obsługi klienta. Ale życzę powodzenia, studia to nie wszystko, praktyka, praktyka i praktyka. Oraz pokora i pewne inne cechy......

oznacz moderatorów

sagarysklep
#11 Animator#

sagarysklep@vp.pl proszę pokazać co Pani ma 🙂

oznacz moderatorów

www_prozakupy_pl
#9 Pomysłodawca#

proszę napisać do mnie e-mail poprzez konto allegro

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@www_prozakupy_pl  prowizja jedno, ale polityka np. hurtowni, dostawców, czy importerów to druga sprawa. Podam prosty przykład - kiedyś mieliśmy sporo rzeczy z oryginału, którego źródłem byli autoryzowani dealerzy aut. Oczywiście żeby współpracować z dostawcą i kupić częsci z rabatem wymagali dokumentów potwierdzających działanie w branży itd, na tej podstawie można było zakupić towar np. z rabatem 10-15%. Wszystko fajnie do czasu, aż zauważyłem, że te same firmy, które dla nas hurtowników i handlowców wymagały spełnienia szeregu wymogów proponując mizerny rabat ten sam towar sprzedawały na allegro w niższych cenach dla klienta indywidualnego. Doszło do takiego paradoksu, że zamawiając on line w ASO z rabatem wyskakiwały mi wyższe ceny, niż na allegro w detalu dla normalnego klienta. I nic się w tym temacie nie zmieniło.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

www_prozakupy_pl
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za wiadomość. Dokładnie to rozumiem, gdyż z produktami zamawianymi z hurtowni z Polski są podobne sytuacje. Znam wiele firm, które przerabiały to samo w różnych branżach począwszy od informatycznej. 

oznacz moderatorów