anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konkurencja podpina sie pod moje oferty, brak reakcji po zgłoszeniu. Produkt z własnym brandem.

Dziuniu1
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Co można zrobić w przypadku gdy konkurencja podpina sie pod moją ofertę? Mój produkt ma bardzo wysoką popularność, promują go na różne sposoby również w adsach a konkurencja sobie z tego bezpłatnie korzysta. Produkt zawiera logo naszej firmy (w trakcie zastrzegania) konkurencja prowadzi swój oficjalny sklep pod całkowicie innym brandem niz nasz, zgłaszałem to juz z 5 razy ale brak reakcji ze strony allegro co możemy zrobić w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

banitos_2006
#11 Animator#

Przyzwyczaj się do nowych warunków, albo.... zmień portal.

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupujących/od-1-października-zmieniamy-sposób-prezentowan...

...oczywiście polecam to drugie rozwiązanie.

oznacz moderatorów

kacperadmar
#9 Pomysłodawca#

U Nas jak się podpinali pod Nasze markowe produkty, a wiedzieliśmy, że nie są Nasze to robiłem kilka zakupów po kilkaset sztuk tego samego produktu dzień po dniu. Wysyłali zupełnie inny towar, więc nie odbierałem. Robiliśmy zdjęcia podróbek - później zgłoszenie do Allegro i negatywy dla cwaniaka. Kilkadziesiąt przesyłek x 11,49 zł w Smarcie zaboli bardziej niż zgłoszenia do Allegro, które nic nie dają.

oznacz moderatorów

KOGIEL_T
#9 Pomysłodawca#

Ty się lepiej nie chwal takimi praktykami, bo Ci zablokują konto za nieuczciwą konkurencję 😀

oznacz moderatorów

MarioPL98
#8 Zapaleniec#

Ale to by była ironia

oznacz moderatorów

MarioPL98
#8 Zapaleniec#

Ale mi się podoba taka metoda, walka z patologią allegro za pomocą patologii allegro. Niech płonie.

oznacz moderatorów