anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koronawirus- informacja na głównej stronie Allegro o wydłużonym terminie dostaw

Tulinova
#9 Pomysłodawca#

Uważam, że Allegro powinno na swojej głównej stronie "powiesić" informację do wszystkich Klientów, że w związku z aktualną sytuacją, czasy dostaw mogą ulec wydłużeniu...

Sprzedaż realnie przenosi się do internetu, Sprzedawcy mogą nie być w stanie realizować wszystkiego na czas.. poza tym nie wiadomo jak będzie z transportem.. ogólnie- jest dużo niewiadomych i wszystko zaczyna funkcjonować inaczej...

No i oczywiście, co się z tym wiąże , Sprzedający czasowo nie powinni być obciążani spadkiem ocen za terminowość dostaw...

@CommunityDawid  czy rozważycie takie opcje?

 
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

moim zdaniem w momencie tworzenia cennika powinna być możliwość wpisania dodatkowej wiadomości dotyczącej wysyłki tak jak to jest w aukcji, teraz muszę ręcznie zmieniać 300 aukcji aby dopisać coś do zakładki dodatkowe informacje o dostawie

 

oznacz moderatorów

Tulinova
#9 Pomysłodawca#

ja musiałabym zmieniać w 2000 aukcji...

oznacz moderatorów

kosiarz-84
#10 Popularyzator#

 ja kiedys zmieniałem w kazdej osobno a mozna zaznaczyć wszystkie i zmienic grupowo

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

@kosiarz-84  Co możesz zmienić grupowo? Tylko informacje schowane w zakładkach, których nikt nie czyta.

Przydałoby się przywrócenie możliwości automatycznego dodania tekstu do wybranych aukcji w ramach zbiorowej edycji. Kiedyś było, nie rozumiem, komu przeszkadzało.

oznacz moderatorów

kosiarz-84
#10 Popularyzator#

Grupo np koszt wysylki jesli jest taki sam

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

@kosiarz-84  Tak, ale tu chodzi o przywrócenie możliwości dodawania informacji tekstowej do opisu aukcji.

oznacz moderatorów

MK-Online
#8 Zapaleniec#

Według mnie w każdej ofercie powinno być miejsce na wpis awaryjny. Wpisujesz w jedno miejsce, pojawia się w wszystkich ofertach. Kiedyś wystarczyło mieć na górze każdej oferty wklejony biały obrazek 1x1 pixel i w razie potrzeby się go podmieniało na większy z ważną informacją. Teraz zamiast tego jest prowizja od prowizji.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

@MK-Online  Dokładnie o tym pisałem. Powinna zostać przywrócona opcja zbiorowego dodawania krótkiego tekstu do opisu aukcji. Ludzie mają teraz różne problemy, i każdy powinien taką informację dopasować indywidualnie do swojej oferty.

oznacz moderatorów

MK-Online
#8 Zapaleniec#

ja kiedyś tak sobie z tym radziłem że ten obrazek 1x1 trzymałem na swoim serwerze i wystarczyło tylko jeden plik podmienić. kiedyś to dla oszusta pole do popisu. Ale teraz allegro pamięta wszystkie zmiany w ofertach. Teraz rzeczywiście nieprzewidziane sytuacje dla rzetelnych sprzedawców mogą oznaczać korygowanie tysięcy aukcji. Przecież w sumie nikt nie zagląda w zakładkę "o sprzedającym"

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Myślę że nie trzeba dopisywać, ludzie wiedzą co się dzieje i są na takie rzeczy wyrozumiali ( własne doświadczenie przez ostatni miesiąc)

Jeśli już wiesz że czegoś nie będzie w danym terminie to po prostu przygotuj formułkę mailową którą będziesz wysyłał do Klienta z informacja że sytuacja jest taka i taka i nie dasz rady się utrzymać w danym terminie.

Ominiesz marnowanie czasu na dodawanie informacja której i tak nikt nie przeczyta, maila czy też sms z pewnością ktoś odczyta prędzej, a z perspektywy Klienta będzie to widziane jako dbałość o jakość usługi.

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów