anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszt Allegro miniKurier24 Inpost

MAMY ROZWIĄZANIE!
segregator_com
#9 Pomysłodawca#

Wobec zmian, które nastąpiły w rozliczeniach Allegro miniKurier, mam taki pomysł:

Obecnie ustawiając dostawę w cenie 10,95 otrzymujemy 8,00, czy dokładamy 2,95 do przesyłki.

Mając podpisaną umowę z INPOST-em w stawce powiedzmy 12,00 za przesyłkę lepiej wyjdziemy rezygnując z Allegro miniKurier i ustawiając w cennikach dostaw Kurier InPost w cenie 10,95.

W tej sytuacji dokładamy 1,05, a klient ma taki sam koszt dostawy.

Czy gdzieś się mylę...?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@segregator_com  Tylko wtedy dostawa nie jest już smart i od maja zostanie od niej naliczona prowizja . I pewnie na jedno wyjdzie 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg jest smart bo kurier nie może przekroczyć 12,99 zł 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11   Dziwić się nowicjuszom, że niczego nie kapują 😄 Ja im bardziej się wgryzam w to , mam wrażenie że mniej wiem a siedzę tu wieki . Coś sobie ubzdurałam, teraz to już nawet sama nie wiem co 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów
segregator_com
#9 Pomysłodawca#

A jaka ma być ta prowizja od kosztów dostawy ?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Taka jak towar będą doliczać koszt dostawy do produktu i od tego prowizja 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Ale pisząc o 8 zł mowa o dostawie w opcji smart, wtedy przy każdym kurierze dostaniesz zwrot 8 zł resztę dopłacić 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
segregator_com
#9 Pomysłodawca#

No tak, sprawdziłem, 8,00 otrzymałem przy zakupie powyżej 100,00 w SMART.

Wszystko jasne, dziękuję.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@segregator_com Tu musisz se przekalkulować, nie zawsze ludzie biorą za 100 zł i w smarcie, więc nie ma co się nakręcać, teraz jest darmowy smart dla wszystkich to wygląda to troszku inaczej ale w marcu tylko raz miałem 8 zł reszta wysyłek kurierskich była bez smarta pełni płatna 🙂

Więc tu nie ma różnicy jaki kurier tylko kalkulacja co się bardziej opłaca i co klienci chętniej wybierają a 1 zł możesz dodać do niektórych produktów na pokrycie strat w rozliczeniu miesięcznym bo jak zaczniesz kalkulować dla każdego produktu to osiwiejesz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów