anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszt zamówienia kuriera DPD a Wysyłam z Allegro

ABExpert_pl
#8 Zapaleniec#

Witam, w najnowszych zmianach będzie opłata za umówienie kuriera DPD po odbiór mniejszej ilości niż 3 paczki.

Czy w takim razie przed tą zmianą będzie poprawione wysyłam z allegro, tak żeby po wygenerowaniu etykiet można było zbiorczo umówić kuriera po odbiór? Bo w tej chwili tej opcji w nowym wysyłam z allegro nie ma, w poprzednim nie było z tym problemu.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ABExpert_pl jeśli chcesz generować zbiorcze podjazdy kuriera, to zachęcam do skorzystania z opcji "NADAJ WIELE": na stronie Zamówienia od kupujących można zaznaczyć do 20 zamówień, kliknąć "NADAJ WIELE", nadać te paczki jednocześnie i zamówić dla nich jeden zbiorczy podjazd. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ABExpert_pl
#8 Zapaleniec#

@la_nika 

Ale nie zawsze da się "nadać wiele". Jeśli zamówienia są realizowane pojedynczo - jedno po drugim to ta opcja nie jest rozwiązaniem dla problemu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ABExpert_pl dziękuję, już wyjaśniam. Taka możliwość pojawi się wraz z udostępnieniem Listy nadanych przesyłek nad wdrożeniem której zespół Wysyłam z Allegro pracuje. Nie mogę jednak zgwarantować, że ta funkcja pojawi się przed 2 maja.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów