anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

koszty przesyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
PaniDywanik
#8 Zapaleniec#

co w sytuacji gdy klient kupuje produkt z oferty smart czyli z opcją darmowej dostawy- nie ma jednak wykupionej opcji smart więc płaci za dostawę

czy w przypadku zwrotu do Nas muszę mu oddawać koszty dostawy?? gdyby kupił w smart nie płaciłby przecież za przesyłkę

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
pinsplash
#21 Demiurg#

@PaniDywanik zwrot konsumencki ( bez podania przyczyny) - pokrywa koszt zwrotu z własnej kieszeni. Tylko zwrotu, za wysyłkę do niego musisz oddać.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@PaniDywanik Koszt zwrotu zawsze ponosi kupujący, tylko Smart pozwala na darmowi i paczkomat.

oznacz moderatorów
PaniDywanik
#8 Zapaleniec#

chodzi o koszt wysyłki do klienta towaru. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@PaniDywanik Po odstąpieniu od umowy zakupu zwracasz koszt zakupu +najtańszą dostawę w danej ofercie.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@PaniDywanik wiem do czego zmierzasz , a więc ,, smart ,, nie jest dostawą , a usługą czyli ostatecznie jeśli jesteś przedsiębiorcą , a klient konsumentem zwracasz oprócz kwoty za towar najniższy koszt przesyłki jaki klient mógł wybrać w chwili zawarcia transakcji 

oznacz moderatorów
PaniDywanik
#8 Zapaleniec#

tak, zwracam najtańszą możliwą opcję dostawy. najtańsza możliwa to smart. tylko, że smart oferuje allegro a nie ja jako przedsiębiorca więc nie wiem jak to wygląda z punktu prawnego

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@PaniDywanik Zwracasz koszt najtańszej dostawy. Klient nie ma Smart - wiec Smart go nie dotyczy.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A skąd wiedza że nie ma?

oznacz moderatorów
PaniDywanik
#8 Zapaleniec#

dzięki!!!

oznacz moderatorów