anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niewidoczne aukcje

MANTA_05
#9 Pomysłodawca#

Kolej ny raz zgłaszam ten sam problem, dla części zalogowanych allegrowiczow moje, aukcje są niewidoczne, widzą je dopiero gdy się wyloguja z allegro ale żeby zalicytować muszą się zalogować i wtedy aukcje znikają. Mam już kilka sygnałów od stałych klientów o braku aukcji. Jeśli szanowne allegro nie dowierza wystarczy zajrzeć na moją dzisiejsza dyskusje gdzie klientka o tym informuje i potwierdza. Problem był zgłaszany już w zeszłym tygodniu i do dzisiaj nic nie zostało zrobione. I proszę nie pisać mi o wyczyszczeniu ciastek itp bo to już nie jest śmieszne!!! Sprzedaż leży i płacze a allegro radosne w, wakacyjnym nastroju!!! Co zrobiliście od zeszłego tygodnia z tym problemem? To przecież może dotyczyć tysiąca kont sprzedawców którzy nawet nie wiedzą że ich aukcji nikt nie widzi! Nie sprzedajemy, prowizji dla allegro nie będzie, może taka informacja dotrze??? 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MANTA_05 zapoznaj się proszę z wątkiem, w którym Ola wyjaśniła, że nie jest to błąd, ani awaria. Oferty, które nie posiadają opcji FV marża, FV VAT lub FV bez VAT nie są widoczne z poziomu widoku biznesowego. W ten sposób chcieliśmy ułatwić naszym klientom biznesowym wyszukiwanie interesujących dla nich ofert. Możesz łatwo przełączyć się na widok konsumencki.

Kupujący pojadający konto zwykłe domyślnie widzą wszystkie oferty.

w_kiwi_0-1688992261731.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów