anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszty wysyłki - ustawienie ręczne

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Witam,

Dzisiaj popołudniem przy wystawianiu produktu nie mogłem skorzystać z indywidualnego ustawienia kosztów transportu. Szablon namiętnie namawiał mnie do stworzenia cennika dostaw. Czy jest to kolejne "usprawnienie" z myślą o sprzedawcach, o którym Allegro "zapomniało" poinformować? Czy może to "tylko" zwykła awaria?

Z góry dziękuję za pomoc bo do ticketa pewnie dopasowują szablon odpowiedzi jeszcze 🙂

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

daniel_net_pl
#11 Animator#

A jak usunąć cennik? Bo mam ich już ze 20, a 15 nie potrzebuję.

5 lat temu i 2 lata temu dostawałem odpowiedź: "Nie oferujemy takiej funkcjonalności". Może coś się zmieniło, czy nadal programiści nie potrafią sobie z tym poradzić?

Nieużywane cenniki do usunięciaNieużywane cenniki do usunięcia

 

oznacz moderatorów

kosiarz-84
#10 Popularyzator#

tez chciałem osunąć parę nie potrzebnych cenników

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kosiarz-84 @daniel_net_pl Nie możesz usunąć istniejących cenników, ale możliwa jest ich edycja tak, by były dostosowane do obecnie oferowanych przez Ciebie przesyłek.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

daniel_net_pl
#11 Animator#

Mam 5 cenników perfekcyjnie dostosowanych do obecnie oferowanych przeze mnie przesyłek. Nawet jeśli dojdzie mi jakaś forma wysyłki (InPost z hukiem wyleciał za nieuczciwe praktyki), to i tak będzie umieszczona w tych 5 cennikach, a nie osobnych.

Rozumiem, że powyższa odpowiedź potwierdza, że programiści nie potrafią sobie poradzić z tym - udało im się stworzyć cenniki, ale coś za bardzo się wbili w system i nie ma już możliwości ich usunięcia. Trudno, będziemy z tym żyć :(.

oznacz moderatorów