anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kradzież moich oraz innych sprzedawców grafik

Mercy-Smurfs-24
#7 Wielbiciel#

Witam, przychodze z problemem, pewien sprzedający używa moich grafik na których jest moje logo towarowe (watermark na całej wielkości) oraz grafik innych sprzedawców na swoich aukcjach
Starałem się tą sytuacje rozwiązać, pisałem maile oraz kontaktowałem się z pracownikami poprzez Czat Allegro ale według ich narzędzia nic nie wskazuje na to że grafika jest skradziona (gdzie powtórzę, na całej wielkości jest nasz ogromny znak wodny)
Allegro nie jest w stanie pomóc zapewne przez to że kupujący na grafice zmienił dane (wartości z 3000 na 700)
Czy jestem w tej sytuacji w stanie coś zrobić? 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Client:109199213
#12 Orędownik#

@Mercy-Smurfs-24  napisał(a):

Witam, przychodze z problemem, pewien sprzedający używa moich grafik...

Moja oferta: 

 


Witaj, @Mercy-Smurfs-24.

Naprawdę sam narysowałeś tę Katarinę, czy tak jak z innymi "swoimi" grafikami nakleiłeś logo na obrazek "pożyczony" od Riot Games?

 

oznacz moderatorów

Mercy-Smurfs-24
#7 Wielbiciel#

Masz świadomość że to nie ma żadnego znaczenia? Chodzi o całość grafiki a nie element, grafika jest stworzona przeze mnie i mam prawo miec o to problem

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Mercy-Smurfs-24 czyli jeśli dobrze rozumiem, NIE przeczytałeś stosowanego "regulaminu i/lub załączników" i masz problem...?

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

@Mercy-Smurfs-24 

a Ty masz zgodę od twórców gry na używanie ich grafik w celach komercyjnych?

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@starling_shop to było aż takie głupie, że  nie chcialo mi się reagować i pisać cokolwiek 😮

żebyś mnie dobrze zrozumiała; chodziło mi o: "Masz świadomość że to nie ma żadnego znaczenia? Chodzi o całość grafiki a nie element, grafika jest stworzona przeze mnie i mam prawo miec o to problem"

oznacz moderatorów