anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kradzież zdjecia

E_for_you
#8 Zapaleniec#
  • Cześć, użytkownik ukradł mi zdjęcia, wystawił na nich nowe aukcje i stworzył swój produkt. Napisałam do Allegro bo przecież nie sprzedaje on mich produktów ani nic, a Allegro odpisało, że tworząc produkt zgodziłam się na użycie zdjęć, ok rozumiem jakby ktoś podpiął się pod produkt, ale on nie podpial się pod mój produkt stworzył swój i tym sposobem pokazuje że finalnie on go wykonał ( jest to hand made ). 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Kilka dni temu był podobny wątek i użytkownik xyz powiedziało że nie wolno i kazało zgłaszać, pamiętam że allegro (moderator) wypowiadał się wystawiając zgadzasz się na to, jak powinno być ? ten użytkownik jest tu i nie reaguje, teraz po moim wpisie zareaguje ale odnosząc się do mnie, nie szkodzi. Może pomoże ci w rozwiązaniu problemu.

oznacz moderatorów

E_for_you
#8 Zapaleniec#

Zgłosiłam do Allegro, odpisali mi, że dodając ogłoszenie zrzekam się praw i każdy użytkownik moze pobierać do woli..

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przykro mi. Uważam że to nie jest w porządku. Tak napisałem w wątku kilka dni wcześniej, że może to użytkownik xyz zbeształ mnie i wyśmiał a teraz siedzi cicho i nie wstawia linków, czyta to i co ?złote myśli X.Y.Z ja się nigdy nie mylę, zapamiętaj. 😄 😁

oznacz moderatorów

E_for_you
#8 Zapaleniec#

To jest bardzo nie w porządku, człowiek stara się obrabia zdjęcia itp, a ktoś normalnie może je sobie wziąć i użyć jako swoje.. Tragedia 

oznacz moderatorów