anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący chce zapłaty za usunięcie negatywnej oceny

AMGLINEPARTS
#7 Wielbiciel#

Witam, 
allegro chyba juz nawet sie z tym nie kryje... Dostałam negatywa, po kontakcie z kupującym stwierdził że go oczywiśćie usunie ale jeśli przeleje mu extra 400zł !! Napisał takiego smsa z numeru ktory ma podany w allegro.
Zrobiłam screena, zgłosiłam do allegro a oni odpowiedzili jakąś wklejoną regułką..

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@AMGLINEPARTS Może to była nieuznana reklamacja i kupujący poniósł taką stratę? Ma prawo domagać się obniżki ceny. 

oznacz moderatorów

AMGLINEPARTS
#7 Wielbiciel#

Towar o wartosci 200zl + koszt przesyłki 20zł

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@AMGLINEPARTS No to co? A koszty montażu, demontażu, ewentualnej naprawy? Za to wszystko kupujący może domagać się rekompensaty. 

oznacz moderatorów

AMGLINEPARTS
#7 Wielbiciel#

Kupujący nawet o tym nie wspomniał.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Teraz wspomina, w sms 🙂

oznacz moderatorów

AMGLINEPARTS
#7 Wielbiciel#

oczywiście towar nie odesłany

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AMGLINEPARTS klient złożył Ci reklamację  ,cyt. "Kupiłem część z dostawą na Litwę. Dostałem niedziałającą część. Spędziłem dużo czasu i pieniędzy na instalacji i testowaniu. Część została uporządkowana przez sprzedawcę i zmontowana z kilku części. Mistrzowie w serwisie Mercedesa powiedzieli, że część nie śpiewa do pracy z takim zespołem. Napisałem do sprzedawcy na sprzedawcę odpowiedział, że części pochodzą z uszkodzonych samochodów i nie są sprawdzane przed wysłaniem. W reklamie napisano, że część całkowicie działa"

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

MASKA POKRYWA SILNIKA MERCEDES W204 LAK 197

  • ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA OFEROWANY PRZEDMIOT
  • CZĘŚĆ UŻYWANA SPRAWNA W 100%
  • CZĘŚĆ ORYGINALNA

W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ CHĘTNIE ODPOWIEM TELEFONICZNIE

NUMER TELEFONU ZNAJDZIESZ PONIŻEJ W ZAKŁADCE POZOSTAŁE INFORMACJE

TOWAR ZAMÓWIONY DO GODZINY 13 ZOSTAJE WYSŁANY TEGO SAMEGO DNIA !

RĘKOJMIA 14 DNI

Rękojmia to minimum rok, a nie 14 dni. Oferta narusza regulamin i przepisy. Potem się dziwisz, że otrzymujesz pierwszego negatywa. 

oznacz moderatorów