anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący kupił towary za ułamek ceny

KM_Poznan
#2 Obserwator#

Szanowni Państwo,

w dniu 16.03.2021 sprzedałam 6 przedmiotów w opcji "Kup teraz". Niestety zapłacone za towary przez kupującego ceny są niezgodne z podanymi w ofercie. I tak na przykład oferta z ceną wystawioną to 90,00 zł a zapłacona to 5,63 zł. I tak w wszystkich 6 przypadkach. Obawiam się że jest to jakiś błąd w systemie. Czy ktoś miał podobny przypadek ? Co robić w takiej sytuacji? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

KM_Poznan
#2 Obserwator#

Tak, to był zakup w opcji ZESTAW na który był udzielony rabat kwotowy. Ale co tam można "popićkać" ?  Dodaje produkty do nowego zestawu i udzielam rabatu kwotowego. System wyświetla cenę za całość zestawu. Np.:

2 oferty w zestawie
255,00 zł
-20,00 zł 275,00 zł
ANULUJ
ZAPISZ ZESTAW
 
I tak to było zrobione. Gdzie tu można popełnić błąd ?
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

KM_Poznanpodaj nr ofert 

oznacz moderatorów

KM_Poznan
#2 Obserwator#

Dziękuję za podpowiedź ale w jaki sposób piszę do konkretnego użytkownika czyli  

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

Coś mylisz. Jeżeli zapłacił przez Allegro Finanse, nie mógł zapłacić mniej. Jeżeli płacił bezpośrednio na Twoje konto, mógł zapłacić mniej.

Prawdopodobnie mylisz sprzedane produkty z wpłatami za inne rzeczy.

oznacz moderatorów

KM_Poznan
#2 Obserwator#

I tu jest zagwozdek. Zapłacone przez Allegro Finanse, widzę produkty sprzedane po śmiesznych cenach w zamówieniach, natomiast w "Moich ofertach" zakończonych są te produkty w "normalnych cenach". CUD !

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

Jakieś rabaty były udzielane, jakieś zestawy proponowane - tu jest problem, trzeba to robić rozważnie, nie na łapu - capu.

oznacz moderatorów

KM_Poznan
#2 Obserwator#

Już to opisałam: to był zakup w opcji ZESTAW na który był udzielony rabat kwotowy. Ale gdzie tam można popełnić błąd w tworzeniu zestawu ? Dodaje produkty udzielam rabatu kwotowego.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@KM_Poznan, przekazałam Twoją sprawę do działu technicznego. Postaram się jak najszybciej wrócić z odpowiedzią zwrotną.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@KM_Poznan, dziękuję za cierpliwość. Otrzymałam informację, że żaden błąd w systemie nie miał miejsca.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@mr_oma Czyli???

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

No właśnie jak to można sprzedać coś taniej niż się to wystawia i od jakiej kwoty w tym przypadku allegro naliczyło prowizję?

oznacz moderatorów