anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie opłaca aukcji

erkomsklep
#1 Nowicjusz#

Witam, kupujący wylicytował na allegro u mnie już 3 rzecz i żadnej nie opłacił, sprawdzając inne aukcje licytuje on kolejne, pierwsze rzeczy które kupił były wylicytowane tydzień temu, co mogę zrobić z taką osobą czy można gdzieś go zgłosić ? czy w takim wypadku mogę go dodać na czarną listę ? bardzo mnie to irytuje i zajmuje mój czas, nie odpowiada na moje wiadomości 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To normalne w sprzedaży towaru poprzez licytację gdzie regulamin zezwala na wstrzymanie się z opłatą do miesiąca a klient nie musi odpowiadać na pytania.  Może też być tak że trafił Ci się "klient gorszego sortu" ,który licytuje dla zabawy i należało by go zgłosić ,ale dopiero gdy nie wywiąże się z płatnością w terminie (a najlepiej jakbyś miał w swoim opisie podany czas jaki Ty oczekujesz na wpłatę) . To by mogło przyspieszyć jego płatność lub samemu byś mógł wcześniej wystawić ponownie bez konsekwencji.

oznacz moderatorów

erkomsklep
#1 Nowicjusz#

mam ustawione max 3 dni na wpłatę, wystawiam aukcje od nowa ale nie zmienia to faktu że jest dość irytujące, zgłosiłem już do allegro ale oni twierdzą że ma czas do 30 dni i nic nie zrobią, ale wysłali prośbę o pilną wiadomość, najwyżej jeśli do jutra się nie odezwie ląduje na czarnej liście tylko czy to zapewni że nie będzie zakładał kolejnego konta 

oznacz moderatorów