anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący odesłał puste pudełko w ramach zwrotu towaru

Akc4You
#7 Wielbiciel#

Witam,

kupujący odesłał bardzo dobrze zapakowane pudełko z towarem, w którym jednak nie było produktu. Napisałem do kupującego z prośbą o wyjaśnienia.
Mieliście podobne sytuacje? Jak można sobie najlepiej poradzić z taką sytuacją?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pulkownik66
#19 Nestor#

Noo- takie kanalie też się zdarzają ,i czekać tylko jak negatywa zasadzi.

oznacz moderatorów

Akc4You
#7 Wielbiciel#

Niestety tego się obawiam. Kupił produkt za 15 zł z kuriem pobraniowym za 13 (mógł wybrać spokojnie polecony za 5,99).
Allegro w przypadku negatywa i późniejszego odwołania się, może taki komentarz usunąć?

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

Obawiam się że ni chu - chu. Odpiszą że była to subiektywno -obiektywna opinia kupującego, że nie znają całego przebiegu transakcji i najlepiej dogadaj się z kanalią,ble ble ble.

oznacz moderatorów

Akc4You
#7 Wielbiciel#

Tak myślałem... 

Dzięki za pomoc 🙂

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

Sorki. Ale to nie była pomoc ,tylko realia.Oczywiście można zadzwonić do kupującego i próbować wyjaśnić całą sytuację.Kto wie?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Nie ma produktu, nie ma zwrotu, bo niby za co 🙂
A negatywa nie wystawi, bo chyba by eSebix go odwiedził za takie coś.

oznacz moderatorów

wrumwrum80
#9 Pomysłodawca#

Allegro cie oleje,tak jak pisal kolega wczesniej,licz sie z negatywem....frajerstwo straszne......

oznacz moderatorów

Gasmin_pl
#12 Orędownik#

Napisz kupującemu że wszystkie paczki i zwroty otwierasz pod kamerą i że masz nagrane udowodnienie, że przesyłka była pusta. Poproś o wyjaśnienie o napisz że będziesz zgłaszać tę sprawę do policji. Nagrałeś czy nie - kupujący nie wie na pewno. Ale może się zastanowi czy chcę takie kłopoty za 28 zł.

oznacz moderatorów