anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący oszust

arnoldGT
#7 Wielbiciel#

Witam chciałbym złożyć skargę na pracownika Allegro ,który bezprawnie próbuje mnie okraść z 450zl poprzez firmę findykacyjna do której też napisałem , nie posiadam żadnych długów wobec allegro mam saldo zero złotych zawsze opłacane na czas , nie można komuś kazać oddać pieniędzy po 8 miesiącach użytkowania telefonu tym bardziej sprzedającemu jako osoba prywatna nie ma takiej możliwości , kupujący to zwykły oszust znudził mu się telefon i kombinuje ,nie odesłał mi nawet telefonu a mało tego dostał niesłusznie pełny zwrot ,oddaliście sprawę do komornika sprawa wygląda tak że zostałem oszukany na telefon i nam za to jeszcze zapłacić i zablokowane konto do sprzedaży , gdzie sprzedawałem od lat i opłacałem regularnie prowizje

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie możesz nazywać kogoś oszustem jak nie masz wyroku sądu na jego zachowanie gdyż możesz sobie tylko pogorszyć sprawę . Allegro trzyma się zasad swojego regulaminu a jak się z nimi nie zgadzamy pozostaje droga sądowa ale zanim założysz sprawę o oszustwo i tak wymagać będą najpierw spłaty .

oznacz moderatorów