anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier inpost nie odebrał paczek. Co dalej?

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Zamówiłam podjazd kuriera inpost po 25paczek (przed godziną  graniczną). Kurier długo nie przyjeżdżał. Firme  mam w domu prywatnym i cały czas ktoś był w domu. O 17:50 zadzwoniłam  i się dowiedziałam że po 15 jeden kurier odrzucil ten podjazd ale inny przejął i przyjedzie. Przekazałam  numer kontaktowy do tego odbioru na wypadek gdyby kurier przyjechał dużo,  dużo później. O 20 zadzwoniłam  ponownie na infolinię i dostałam info że kurier o 17:58 zaznaczył że nikogo nie zastał. Kłamstwo do potęgi bo nawet nie podjechał (do 19:00mąż  był cały czas przed domem). 

I teraz tak... statystyki jakości sprzedaży mi lecą, bo przesyłki nie nadane w terminie. Zwrot w ramach alleprogres  mi przypadnie bo dzisiejsze paczki  też nie wyjechały. 

Poradzi ktoś jak pisać (tzn co napisać) w reklamacji do inposta? A może warto jakoś do allegro uderzać żeby oni wpłynęli  ma inpost.  Ja już nawet prosiłam o jakie kolwiek  namiary na innego kuriera  lub możliwość samodzielnego zawiezienia/podwiezienia  paczek ale niestety zlecenie przerzucone  na jutro i tyle... 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Żadne porady nie przywrócą jakości, ale czy to Allegro nie powinno za to odpowiadać. Oczywiście reklamację musisz składać.🤔

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@barwyflory_pl z regulaminu inpost 

Operator zapewnia realizację usługi odbioru zgodnie z Regulaminem, odbierając
Przesyłki w danym dniu roboczym pod warunkiem zgłoszenia Operatorowi
Przesyłek do nadania przed godziną 10:00.

W przypadku zgłoszenia odbioru Przesyłek po godzinie 10:00 w danym dniu
Operator może odebrać Przesyłki w następnym dniu roboczym.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

To po co godziny graniczne? Najgorsze w tym wszystkim jest to że kurier kłamie po całości. Mógł od razu odrzucic.  Gdybym otrzymała takie info to bym nawet nadała  na nowo i zawiozła  do paczkomatu w centrum miasta który wiem że dość późno opróżniają i chociaż jakość  sprzedaży by nie spadła,  a  dopłatę z alleprogres  prawie 8 dyszek  bym przebolała. A taka prawda że gdybym o 20 nie zadzwoniła na infolinię to bym nawet do tej pory nie wiedziała  że przeniesiono ten odbiór na następny dzień. Maila żadnego nie dostałam. W sumie patrząc na ten fragment regulaminu wiele nie ugram  natomiast mam zamiar reklamowac  nie sam fakt braku podjazdu, jak klamstwa  jakim jest podanie statusu wskazujacego  że kurier był A nikogo nie zastał. Czy taka reklamację powinnam pisać do allegro  czy inposta?

oznacz moderatorów