anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier Inpost pisze do mnie sms

led_provider
#10 Popularyzator#

Kurier Inpost pisze do mnie sms, żebym zamówił kuriera po paczki lub nadawał przesyłki w innym paczkomacie niż te z którego wyciąga przesyłki miał ktoś podobny przypadek?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie ale oni miewają ciekawe pomysły. Na początku biegałam z paczkami do punktu. Kurier jeździł jak chciał raz o 9 raz o 15, wiec praktycznie nosiłam na bieżąco, bo nie widziałam kiedy będzie. Po tygodniu dzwonił z fochem, że za często noszę i żebym nosiła raz dziennie przed 13. Ja się dostosowałam, a on nie bardzo i i tak różnie bywało. Dopiero teraz nowy jest ok, czy zaniosę rano i nic więcej czy 5 x doniosę wystarczy że raz podjedzie po południu i jest ok. 

Wierzę, że tamten może tak smsować jeśli notorycznie przepełniasz mu ten paczkomat. Nie mówiąc, że samo otwieranie przez niego wszystkich skrytek też jest chyba czasochłonne, łatwiej piknąć bez tego otwierania... Teraz pytanie co z tym zrobić. Zamawianie podjazdu nie było by wcale złe ale jak ten kurier okaże się taki jak był ten u mnie to potem Ci się okaże, że jednego dnia zajrzy o 15, następnego o 9, a potem 2 dni wcale... A sam się umawiał... Możesz też zajrzeć do najbliższego paczkopunktu, wynękać numer kierownika regionu lub grzecznie poprosić żeby zadzwonili. Kurier raz dwa dostanie info, że możesz sobie nawet 10x dziennie zapełniać ten paczkomat, a on ma to zabierać. Na skargi składane przez jakichkolwiek innych pracowników z doświadczenia wiem, że kurierzy nie reagują. Tylko jego kierownik daje radę...

oznacz moderatorów

led_provider
#10 Popularyzator#

Dzięki za podzielenie się swoją historią 🙂  Jeśli chodzi o zamówienie podjazdu to nie pasują mi godziny odbioru przesyłek bo nie uśmiecha mi się czekać do 17, a nawet później na kuriera bo tak do mnie przyjeżdzał...

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@led_provider zazwyczaj jeden kurier opróżnia paczkomat, a po nim przyjeżdża drugi, który go zapełnia. Jeśli zapełnisz paczkomat między jednym a drugim kurierem, to on nie ma gdzie włożyć przesyłek do odbioru. Nie dziw sie, że jest wkurzony. A jeszcze bardziej wkurzeni są ci, co na przesyłki czekają, zresztą sami, jako sprzedawcy, oburzacie się, że przesyłka 3 dni szła do odbiorcy i dostaliście negatywa.

oznacz moderatorów

led_provider
#10 Popularyzator#

Niestety sprawa wygląda tak, że kurier napisał, żebym wkładał paczki do innych paczkomatów oczywiście nie na jego trasie.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Trochę to dziwne bo podobno mają profity od każdej dostarczonej  sztuki .

oznacz moderatorów

zuzabizzu
#9 Pomysłodawca#

Ciężko mi się z Tobą zgodzić jest coś takiego jak strefa czasowa w której są nadawane paczki i tam jest godzina graniczą do której muszą zostać nadane (czy to to musi zostać złożone zlecenie podjazdu czy paczki musza trafić do paczkomatu) i wg InPostu wszystkie paczki nadane do godziny granicznej musza zostać odebrane od klienta lub wybrane z paczkomatu. Na infolinii powiedzieli również że mogę robić 10 zleceń odbioru i jeśli są w godzinach granicznych to kurier ma je odebrać to jego wolna wola czy przyjedzie na koniec dnia czy chce jeździć 10 razy. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@InPost Poprosimy o wypowiedź.

oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Jako kupujący często dostaję takie propozycje przekierowania na inny paczkomat.  Jest po prostu kolejka do paczkomatu. Pamiętam że był czas jakieś dwa lub trzy lata temu  latem ,,,kurier wprost z auta wydawał paczki pod paczkimatem InPost.

Nie przekieruje paczki w inne miejsce  to czekam niestety w kolejce.

oznacz moderatorów