anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja i kup teraz jak opłacić razem

MAMY ROZWIĄZANIE!
fotodioda
#8 Zapaleniec#

Witam wylicytuje jakiś przedmiot qale brakuje do smarta więc chce kupić pręż kup teraz tylko jak mam to i licytacje połączyć żeby opłacić w jednej wysylce bo ni jak nie potrafie

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
jennydee
#7 Wielbiciel#

Podbijam pytanie. Widzę, że nie tylko ja się męczę z tematem. 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@fotodioda Czy w obu ( licytacja i kup teraz ) sprzedajacy ma Smarta? Bo jak nie, to nie połączysz.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
fotodioda
#8 Zapaleniec#

Tak jest smart od 40 i kurier od100

Ale jak chce kupić bez licytacji to zawsze przechodzi do podsumowania i wyboru kosztu przesyłki. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@fotodioda  @jennydee To proste. Po wciśnięciu Kupuję i płacę, po podsumowaniu i przekierowaniu do banku nie płacisz, nie kończysz procesu. Masz wtedy w zakładce Kupione produkty z licytacji i z Kup teraz. Przy Kup teraz anulujesz rozpoczęte płatności, potem zaznaczasz przedmioty, za które chcesz zapłacić łącznie i klikasz Płacę.

oznacz moderatorów
fotodioda
#8 Zapaleniec#

Bez sensu jak by allegro nie mogło dać możliwości zaznaczenia koszyka i licytacji w celu opłacenia razem, mam podpięta kartę a teraz muszę zmieniać żeby płacić anulować itd

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

Dzięki! Przydało się jak nie wiem co 🙂

oznacz moderatorów
fotodioda
#8 Zapaleniec#

Zrobiłem wybierając przelew tradycyjny i faktycznie dziala

oznacz moderatorów
czeslaw56
#7 Wielbiciel#

G.... prawda, po wcisnieciu kupuje i place kwota zostala pobrana za zakupione rzeczy i za wysylke, czeslaw56

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Heh też nie dawno miałam ten dylemat. I zrobiłam to tak, ze najpierw za koszyk próbowałam zapłacić blikiem ale podałam błędny kod. Potem już wszystko było w zakładce moje zakupy - nieopłacone i elegancko się razem zapłaciło...Ważne chyba, żeby była próba płatności ale nie udana, wtedy będzie w kupionych i nie zapłaconych tak jak licytacje.

oznacz moderatorów
paaablus
#7 Wielbiciel#

Proszę ustawić formę płatności np blik i wpisać kod blik "na pałę". Odrzuci wtedy płatność i można będzie wykonać kolejne kroki.

oznacz moderatorów
czeslaw56
#7 Wielbiciel#

nie wiem jak to robicie, może robiąc przelew bo jak płacę kartą debetową to to nie działa @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
m4x0x1
#7 Wielbiciel#

To nie płać kartą! Bo od razu zdejmie Ci kasę i policzy za wysyłkę! Wybierz opcję przelewu z dowolnym bankiem, kiedy przekieruje Cię na stronę płatności, to nawet się nie loguj, tylko zamknij stronę. Przedmiot będzie już kupiony i płatność rozpoczęta. Należy anulować rozpoczętą płatność. I wówczas wszystkie kupione przedmioty i przez kup teraz i wylicytowane połączyć w jedną płatność i dopiero opłacić kartą. Tak jest od dawna i te dziady nic z tym nie robią!

oznacz moderatorów
bogda-b
#7 Wielbiciel#

" Przy Kup teraz anulujesz rozpoczęte płatności, " 

Może warto napisać, że ta opcja ANULUJ PŁATNOŚĆ  pojawi się po jakimś czasie. Najdłużej kilka minut. Nie ma jej od razu po nieopłaceniu za KUP TERAZ.

oznacz moderatorów
paaablus
#7 Wielbiciel#

Dzięki 

Potwierdzam że działa, chociaż nie ukrywam, że trochę to upierdliwe jest. Ale dzięki, bo ja sam bym na to nie wpadł. Jak zawsze Społeczność jest niezawodna!

oznacz moderatorów