anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacje a możliwość anulowania zakupy.

OUTLECIAK_2
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie czy ktoś w allegro przemyślał pomysł przycisku anulowania zakupu w przypadku licytacji ? Coraz częściej zdarza mi się że kupujący licytują dla zabawy i od razu po zakończeniu licytacji klikają przycisk "anuluj zamówienie", nie miałem tylu nieopłaconych zakupów czy zwrotów jak teraz komunikatów "kupujący anulował", jest to mega wkurzające, bo coraz więcej kupujących licytuje sobie dla zabawy... Myślę że ta opcja jest okey tylko w stosunku do ofert "kup teraz" w przypadku licytacji klient ma możliwość zrezygnowania przed końcem licytacji.., a zamiast tego czeka sobie do zakończenia licytacji no bo przecież może sobie kliknąć przycisk "anuluj" i po problemie, a sprzedający niech się męczy i wystawia nadal przedmiot..

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@OUTLECIAK_2 Dziękujemy, że znalazłeś czas, żeby podzielić się z nami swoją opinią. Nie planujemy ograniczenia tej opcji tylko do transakcji Kup Teraz. Możliwe jednak, że w przyszłości się to zmieni. Niemniej w przypadku zakupów konsumenckich Twoi klienci mogą korzystać z odstąpienia od zakupu również w przypadku licytacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@OUTLECIAK_2 Dodam że na AL nawet nie musi anulować, nie płaci i już.😁

oznacz moderatorów