anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lockdown, kwarantanna narodowa

3Tel_GSM1
#9 Pomysłodawca#

Witam interesuje mnie jako sprzedwace co sie stanie ze statystykami  jeżeli na tydzień czy na dwa wprowadzą całkowity lockdaown że wszystko bedzie pozamykane brak możliwości wysyłania wysyłek  ? co w tedy ze statystykami i komentarzami negatywnymi które wystawią klienci bo oni jedna liczyli na dostawę towaru we kwarantannie bo na 100% i tacy użytkownicy sie pojawią ? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

3Tel_GSM1 był już post od wielce zbulwersowanego klienta , któremu sprzedawca na kwarantannie ,, nie CHCE ,, wysłać towaru . Sam jestem ciekawy co allegro w takim przypadku zrobi ? , czy postawi się ponad prawem ?? , czy DOBRO KLIENTA będzie ważniejsze od zrowia , a nawet życia innych ??

oznacz moderatorów

3Tel_GSM1
#9 Pomysłodawca#

mi chodzi bardziej o to jak kurierzy przestaną jeździć i poczta przestanie pracować :x

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

3Tel_GSM1 do twego i ja zmierzam , chodzi nam przede wszystkim o reakcję allegro w opisanej sytuacji . Niestety zdarzają się klienci ,których g....no interesuje, a ty złap się za j...a i dostarcz przesylkę 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@3Tel_GSM1  nie padnie, będzie tak jak w marcu - kwietniu więc nie ma co panikować, a tym bardziej że poczta ma dostarczać pulsoksymetry więc dostaw nie zamkną 🙂

Przesyłkami idzie jedzenie, leki, i inne produkty pierwszej potrzeby więc jak by to uwalili to nawet nie chcę myśleć co by się działo na ulicach 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

@3Tel_GSM1  przecież nie zamkną kurierów czy placówek pocztowych. Moim zdaniem będzie to działać podobnie jak było w kwietniu. Generalnie w moich kategoriach wtedy sprzedaż poszła do góry 🙂

Endrju
oznacz moderatorów