anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mój asortyment - ustawienia widoku, domyślne filtry

Caly_1
#9 Pomysłodawca#

Jak/gdzie zmienić widok zakładki "Mój asortyment" aby wyświetlała wszystkie aktualnie oferowane przedmioty?

Domyślnie włączają mi sie filtry : "rodzaj oferty: kup teraz" i "status oferty: aktywna" co sprawia

że licytacji nie widać.

 

 

 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Caly_1 zmień filtry na - wybierz - i możesz kliknąć zapisz filtry aby nie zmieniać za każdym razem

oznacz moderatorów

Caly_1
#9 Pomysłodawca#

Gdzie po tym zabiegu miałaby się pokazać  ta opcja "zapisz filtry" ?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:44052296 Też mi ta nowa wersja totalnie nie leży ,może wiesz czy da się tak ustawić filtry by pokazywały tylko same aukcje w licytacjach a nie razem z tymi na kup teraz .Same kup teraz to jest taka opcja ale mnie interesuje ustawienie samych licytacji.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@mwmonety w tej opcji masz do wyboru kup teraz, licytacje, ogłoszenia  zaznacz licytacje i zapisz ustawienia

oznacz moderatorów

Caly_1
#9 Pomysłodawca#

Te trzy rodzaje filtra "Rodzaj oferty" rzeczywiści istnieją. "Zapisza ustawienia" - podobnie jak poprzednio "zapisz filtry" - są nie do odnalezienia. Jedyne co można zrobić z filtrami oprócz  "wybrania" , to je "rozwinąć" i  "wyczyścić" .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Caly_1 nie wiem może widoczność przycisku zapisz filtry uzależniona jest od formy konta allegro zwykłe lub firmowe

oznacz moderatorów