anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mój pierwszy negatyw

Skelita
#10 Popularyzator#

Zostałam ukarana negatywem za niedbalstwo kupującego!!!

Jestem prywatnym sprzedwcą, który nie przyjmuje zwrotów. Wszystko jest opisane w zakładce "O sprzedającym" ale kupującemu nie chciało się tam zajrzeć przed zakupem. Teraz próbował wymusić zwrot, a że się nie zgodziłam ulżył sobie negatywem.

Jest szansa na usunięcie go przez allegro, czy muszę się już z tym pogodzić?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

RED
#21 Demiurg#

@LEW433 komentarze allegro nie odzwierciedlają przebiegu transakcji

teraz ocenia się zgodność towaru z opisem

i obsługę

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Czytam jedynie Twój pierwszy post, więcej nie będę czytał.

"Jestem prywatnym sprzedawcą, który nie przyjmuje zwrotów". - Czyli podsumowując - jeśli ktoś kupi u Ciebie towar, który okaże się niezgodny z opisem, to taki kupujący nie ma prawa zwrotu? 

Czyli jak ty kupisz coś u kogoś, kupujesz coś, otrzymujesz coś kompletnie innego, towar niezgodny z opisem, uszkodzony. Co wtedy z tym robisz? Wyrzucasz do kosza i liczysz swoje straty?

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Maciejmt
#9 Pomysłodawca#

zapewne chodziło o zwrot bez podania przyczyny (co nietrudno jest się domyślić).

Jak jest niezgodny z opisem/uszkodzony to czy to ustawi czy nie, to nie ma znaczenia.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@maxr01 Jeśli towar jest niezgodny z opisem to prawidłową reakcją jest złożenie reklamacji - niezależnie od tego czy możliwość zwrotu jest udostępniona czy też nie jest. 

oznacz moderatorów

Skelita
#10 Popularyzator#

@maxr01@komis-bell 

Kupująca nie chciała reklamować, tylko zwrócić. Przedmiot jest zgodny z opisem, nie ma wad. Po prostu na nią nie pasuje.

Z resztą za zgodność z opisem dała 5 gwiazdek. Obsługa jej nie pasuje.

A co do próby usunięcia komentarza, powiem w trzech słowach: CUDÓW NIE MA !!!

oznacz moderatorów