anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mój pierwszy negatyw

Skelita
#10 Popularyzator#

Zostałam ukarana negatywem za niedbalstwo kupującego!!!

Jestem prywatnym sprzedwcą, który nie przyjmuje zwrotów. Wszystko jest opisane w zakładce "O sprzedającym" ale kupującemu nie chciało się tam zajrzeć przed zakupem. Teraz próbował wymusić zwrot, a że się nie zgodziłam ulżył sobie negatywem.

Jest szansa na usunięcie go przez allegro, czy muszę się już z tym pogodzić?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro może usunąć tylko wtedy gdy zostanie złamany regulamin co do treści komentarza w innych przypadkach pozostaje dogadać się z klientem lub przyjąć to na klatę .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Skelita możesz napisać do allegro Oceny i komentarze ale na cud bym nie liczył. jak nie łamie regulaminu to musisz wziąć na klatę

oznacz moderatorów

Skelita
#10 Popularyzator#

To komentarz bez opisu. A babsko jest wyjątkowo zawzięte i jadowite. O dogadaniu się nie ma mowy!

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Skelita a miałeś smarta i zwroty ? czy wysłała na swój koszt i odebrałeś przez przypadek ??? napisz coś więcej ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Skelita
#10 Popularyzator#

@kostas11 

Nie mam smarta, właśnie po to, żeby nie musieć przyjmować zwrotów. Dopiero chciała odesłać.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Skelita a może chciała reklamować ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Skelita
#10 Popularyzator#

@kostas11 

Nie, chciała zrobić zwrot. To ciuch, zgodny z opisem, który na nią nie pasuje.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Skelita to racja po Twojej stronie, ale wątpię byś coś wskórał, takie życie na allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To lepiej odpuść bo jak jest taka jak piszesz to rozdrażniona może cię dalej kąsać robiąc u ciebie zakupy i subiektywnie cię oceniać .

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Skelita 

Negatyw bez opisu jest najbardziej przebiegły. Masz jakieś chociaż dowody że chce to zwrócić? Czy rozmowy były w dyskusji, centrum wiadomości? Szanse na anulacje bliskie zeru.

oznacz moderatorów

Skelita
#10 Popularyzator#

@serwis-texas 

A jakże! Rozpisała się w CW, dyskusja też jest.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Skelita a czym argumentuje zwrot, po otrzymaniu od Ciebie info, że jesteś prywatnym sprzedawcą i ich nie musisz przyjmować?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Skelita
#10 Popularyzator#

@pinsplash 

- do zwykłego sklepu można oddać
- nie sprzedaje się takich towarów przez Allegro, skoro nie można przymierzyć
- jestem zawiedziona, bo pierwszy raz nacięłam się na taką sytuację a konto mam od 14 lat

Swojej winy nie widzi!

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Skelita Napisz do All, i podeprzyj się jej stwierdzeniami, ale niestety szanse marne...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Skelita 

To próbuj się tym wspomóc ale tak jak piszą Ci wszyscy nie nastawiaj się że Ci się uda.

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

@Skelita Walcz, ale nic nie wskórasz. Daj znać, jak poszło, chociaż większość już wie, jaki będzie efekt.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Jadowita baba to Jadwiga👹, zresztą moja chrzestna matka.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Komentarz powinien odzwierciedlać przebieg transakcji, dyskusja nie powinna mieć na to wplywu, jeżeli nie narusza regulaminu i nie obraża Allegro nie usunie.

oznacz moderatorów