anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mała sprzedaz w weekend, sobota?

Client:49843376
#8 Zapaleniec#

Cześć, od jakiegos czasu zauwazylem ze w soboty z rana, po południu albo nawet przez całe soboty sprzedaz w poórównaniu do tygodnia jest ZEROWA.

W okresie szkolnym było na odwrót - w weekend rozkwitało, sprzedawało sie duzo, w tygodniu rowniez lecz o wiele mniej.

 

Teraz widze, ze soboty są tragiczne, niedziele jeszcze ok - lecz teraz góruje tydzień niz weekend. Czy wiecie moze czym to moze byc spowodowane, czy u Was tez tak? Zajmuje sie sprzedażą gier jezeli ma to w czymś pomoc. Moze wyjazdy, wyjścia?

 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W sobotę to potencjalny klient odpoczywa po piąteczku ,piątuniu i nie ma ochoty grzebać w necie i robić zakupy . Osobiście wystawiam w licytacjach ale tak by aukcje nie kończyły się w sobotę .

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

niewykluczone że ludzie mając wakacje spędzają weekendy poza miastem czy coś 🙂 ja sprzedaję na znanym portalu odzieżowym dla osób prywatnych i większość zakupów jest dokonywana właśnie w soboty, jak widać różna specyfika branży

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Ludziom poprostu zaczyna brakować pieniążków, ograniczają się, np. moi sąsiedzi zaczęli odkładać pieniądze na zimowe rachunki za gaz. Drugi z sąsiadów wypożycza u mnie kosiarkę bo stwierdził że nie będzie kupował woli mi parę złotych za wykoszenie odpalić, wcześniej było to nie do pomyślenia.

oznacz moderatorów