anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mail: wiadomość nie została dostarczona

IterDelicti
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

Na wstępie zaznaczam, że sprawdziłam podobne wątki, ale nowością jest pojawiający się adres e-mail...

Otrzymałam już kilka maili, że wiadomość ode mnie nie została dostarczona adresatowi. Problem w tym, że żadnych wiadomości nie wysłałam. Nie posługuje się innym adresem email niż ten, na który otrzymałam to powiadomienie. Co ciekawe, po kliknięciu w "dodaj adres" pojawia się taki adres: inpost@mailing.grupainteger.pl, z którym nie mam nic wspólnego. Google mówią, że to grupa kurierska. Jakaś współpraca z allegro czy sposób na "promowanie" siebie tej firmy?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ZibiK30
#18 Luminarz#

@IterDelicti No widzisz, możesz sobie teraz wybrać grupę zadowolonych lub niezadowolonych. Tobie przychodzą niezapowiadane mejle innym w aplikacji nie przychodzą spodziewane. Ale jest w przeliczeniu wszystko się zgadza widocznie. wyszło mejli tyle ile miało przyjść a z czasem będą szły tam gdzie są potrzebne od tych co ich nie potrzebują 🤣 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@IterDelicti  a jak sprzedawałeś na allegro i wysyłałeś przedmioty przez inpost to prawidłowo wpisywałeś adres w menadżerze paczek. Może nie masz adresu e-mail powiązanego z kontem allegro i z stąd taki e-mail zwrotny

 

oznacz moderatorów

IterDelicti
#7 Wielbiciel#

Od kilkunastu lat mam właśnie tego maila powiązanego z allegro i dostawałam na niego setki wiadomosci. Kiedy klikam na link do wskazania adresu i wpisuje mój, wyświetla się, że ten adres jest już zapisany. Nawet kupując coś w zeszłym tygodniu dostawałam wiadomości na ten adres. Nic nie sprzedaje, więc nie wiem komu niby miałabym wysyłać wiadomości. Dziwi mnie, że adres, który się pojawia jako ten do zatwierdzenia jako mój jest związany z firmą kurierską.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@IterDelicti  aha zasugerowałem się Twoimi komentarzami. Może to jakiś PHISHING albo ktoś nie uprawniony ma dostęp do Twojego konta allegro

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@IterDelicti "Co ciekawe, po kliknięciu w "dodaj adres" pojawia się taki adres: inpost@mailing.grupainteger.pl, z którym nie mam nic wspólnego" - to jest adres z którego przychodzi mejling od inpostu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów