anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mam problem z dyskusja

Bogus1239
#9 Pomysłodawca#

klient mi zrobil dyskusje bo niedostal towaru ale on w weekend za niego zaplacil a dzis mu wyslalem co mam zrobic ten klient jest jakis nienormalny kiedy mu mialem wyslac w niedziele

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Bogus1239  napisz mu że wysłałeś dziś i podaj numer paczki.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie panikuj ,jeśli mu dziś wysłałeś i masz na to potwierdzenie to dołącz to do dyskusji może przestanie się pienić. Każdy wie że nie jest możliwe wysyłanie w weekend a jeśli nawet coś wyślemy (np.paczkomat) to i tak potwierdzenie jest po odbiorze przez kuriera w poniedziałek. Przedstaw sytuację w dyskusji ,klient nie może wymagać od ciebie nadania wysyłki w dniu wolnym od pracy.

oznacz moderatorów

Bogus1239
#9 Pomysłodawca#

zglosilem to na czat allegro i siie z nim kontaktuja  

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

Odpowiadaj tylko w dyskusji w terminie i nic ci nie będzie (no chyba, ze klient subiektywnie wystawi ocenę 😛 )

Mi kiedyś klient założył dyskusję dosłownie w 5 min po zakupie... różnie bywa

oznacz moderatorów

Bogus1239
#9 Pomysłodawca#

odpowiadam w terminie ale mnie wkurzyl na maxa

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

wcale się nie dziwię.... to masakra, ale tutaj tak wolno klientowi

oznacz moderatorów

Bogus1239
#9 Pomysłodawca#

zobaczymy co z tego wyjdzie jutro wam napisze

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

A jak masz zdefiniowany czas wysyłki? Jeśli nie "natychmiast" - to kolekcjoner608 dokładnie Ci napisał co robić. Pisz wszystko grzecznie i  rzeczowo w odpowiedzi w dyskusji. Wywiązałeś się z umowy , a klient niezadowolony? Napisz mu w dyskusji, żeby poprosił Allegro o pomoc. Jakoś tak musisz zrobić, żeby kliknął w ten lik. Wtedy pracownik Allegro (lub automat) udzieli mu dodatkowych wyjaśnień. Ew. sam możesz napisać do Allegro, żeby włączyli się do dyskusji.

Są firmy, które wysyłają również w soboty i niedziele - bardzo duże firmy, działające przez 24h i mające indywidualne umowy z przewoźnikami - lecz nie można wymagać od  każdego sprzedawcy takiej obsługi - o jest nierealne.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów