anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z porozumieniem się z Działem bezpieczeństwa, kiedy konto będzie odblokowane?

MASTER-electro
#7 Wielbiciel#

Niech mi ktoś tu wytłumaczy, dlaczego wasz śmieszny portal blokuje mi konto, ponieważ odrzucam reklamację w terminie do czego mam prawo ?!!! Wysyłam Wam decyzję reklamacyjną na co jakaś pracownica z działu bezpieczeństwa nawet jej nie czyta i cały czas odpisuje jedno i to samo ! CELOWO CHCECIE NAKŁONIĆ MNIE NA ZMIANĘ DECYZJI REKLAMACYJNEJ CO JEST MOJĄ SUWERENNA DECYZJĄ I ZGODNĄ Z PRAWEM.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Takie *rzycie*. Monopolista dyktuje warunki.

Zawsze możesz zrezygnować z handlowania (na All).

Jeśli jest tak jak ludzie piszą, że All zmienia nieco zasade dzialania AP to bedzie wieksze ograniczenie wyplat z jednoczesnym dociskaniem sprzedawców.

Ale w sumie to dobrze.

Moze wreszcie sprzedawcy nauczą się nie lecieć w kulki z kupującymi i nie robić im sztucznie problemów w postaci taśmowego odrzucania reklamacji. Nie bez powodu MRzK w roznych miastach sa zawaleni robotą bo handlarze robią kupujących w wała z wadliwym towarem.

Tutaj zdecydowany PLUS na korzyść Allegro.

oznacz moderatorów

MASTER-electro
#7 Wielbiciel#

Może tacy kupujący jak Ty lecą w kulki i próbują wyłudzić pieniądze za sprzęty, które sami niszczą a potem zgłaszają reklamację ? Z tego co widzę to sprzedawanie na allegro znasz tylko z kreskówek. Allegro uczy Januszy jak naciągać sprzedawców a jak ktoś się nie zgadza z odrzuceniem reklamacji to jest UOKIK

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@MASTER-electro Masz rację . Dobry i uczciwy sprzedawca nie odrzuca reklamacji bezpodstawnie a klienci często zbyt rozpieszczeni przez zasady regulaminu stają się roszczeniowi nawet z własnej winy . Sprzedawca ma PRAWO odrzucić reklamację .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@MASTER-electro Jeżeli ten portal jest taki "smieszny" to po co się go trzymasz? Kiedyś handlowałem na "Eb" > przestały mi odpowiadac warunki to zlikwidowałem konto > i "po ptokach" > DB kieruje się własnymi zasadami (nieważne czy słusznymi czy nie) > ale tu nikt nie ma wpływu na jego decyzje > żadne wpisy na AG nie pomogą.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MASTER-electro zgodnie z informacją przekazaną w sprawie nr 27694106, Twoje konto nie jest już zablokowane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Puk puk. A co z moim?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu odpisałam w Twojej sprawie tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów