anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mam problem z wystawieniem tego samego modelu kurtki tylko w innych rozmiarach .

AVOCADO-STYLE
#7 Wielbiciel#

Mam problem z wystawieniem tego samego produktu tylko w innym rozmiarze . Zawsze po zmianach wystawiałam poprzez : wystaw podobną , zmień produkt , usuń produkt , kontynuuj bez produktu i zmieniałam rozmiar tego samego modelu . Dziś nie mogę wystawić kurtki w wielu rozmiarach a z katalogu nic nie pasuje - to całkiem inne produkty

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AVOCADO-STYLE opisz proszę jaki problem się pojawia przy wystawianiu. Czy wyskakuje jakiś komunikat? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AVOCADO-STYLE
#7 Wielbiciel#

Już sobie poradziłam , ale nie mogłam jak zawsze robiłam usunąć produktu z oferty i dodać nowy z innym rozmiarem . Musiałam wyszukać w katalogu a tam często nic nie pasuje tylko trzeba zgłaszać zmiany - zajmuje to tyle czasu . W sumie to czasem nie wiem czy ja to dobrze wystawiam te kolejne rozmiary tego samego produktu . Czy jest jakiś szybki sposób tak jak kiedyś ? Po prostu było wystaw podobny i zmień rozmiar 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AVOCADO-STYLE każdy rozmiar to osobny produkt, więc do każdej oferty trzeba mieć osobny produkt, sama zmiana rozmiaru i innych parametrów nie wystarczy, konieczne jest wybranie z katalogu odpowiedniego produktu, lub jeśli go nie ma, stworzenie go. Natomiast opcja zmiany produktu po przejściu do formularza wystawiania powinna być dostępna. 
Gdy problem się powtórzy, czy możesz przesłać nagrania ekranu, na czystej przeglądarce (z wyczyszczonymi plikami cookies), w trybie incognito i z odpalona konsolą (ctrl + shift + J). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów