anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem ze zmiana firmy przy tworzeniu konta firmowego

MAMY ROZWIĄZANIE!
romaan
#8 Zapaleniec#

Historia mojego konta jest następująca:

1) Miałem konto prywatne,

2) Zmieniłem je na konto firmowe (spółka zoo)

3) Zmieniłem je na prywatne ponownie

4) Chciałbym ponownie zmienić je na firmowe, ale na inną firmę niż poprzednio , tym razem ma to być firma prywatna zarejestrowana na moje nazwisko.

Próbuję to zrobić z miejscu, gdzie wpisuję NIP, formę prawną i osoby reprezentujące itd, ale nie jest możliwa zmiana formy prawnej firmy. Obawiam się że jest konieczna interwencja administratora allegro

 

 

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@romaan Nie ma takiej możliwości, aby zmienić konto firmowe na zwykłe. Konto, z którego piszesz ma status konta firmowego i jest w trakcie weryfikacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
romaan
#8 Zapaleniec#

Ile może potrwać weryfikacja, na forach mów się o 3 dniach, czekam już 10 dni i zaczynam się niepokoić.

Roman

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@romaan prześlij proszę potwierdzenie przelewu weryfikacyjnego dla operatora PayU na adres spolecznosc@allegro.pl w wiadomości prześlij link do tego wątku.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
romaan
#8 Zapaleniec#

Mam konto firmowe od 22 lat, kiedyś wpisałem dane firmowe firmy, ale nie prowadziłem sprzedaży na allegro.  Teraz po kilku latach chciałbym rozpocząć sprzedaż na allegro w ramach mojej innej firmy. Wpisałem dane i czekam na weryfikację już 10 dzień. Czy ktoś się orientuje, z jakim czasem oczekiwania na weryfikację  powinienem się liczyć?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@romaan dziękuję za potwierdzenia przelewów, oba są do operatora Przelewy24, a powinieneś zrobić przelew do operatora PayU. 
Wejdź proszę do tej zakładki i w części operatora PayU, kliknij proszę "przejdź do banku" i wykonaj przelew weryfikacyjny.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
romaan
#8 Zapaleniec#

"Wejdź proszę do tej zakładki i w części operatora PayU, kliknij proszę "przejdź do banku" i wykonaj przelew weryfikacyjny."

 

O której zakładce mówimy i gdzie ja znajdę?

Próbuję wejść do zakładki gdzie są nadal błędne dane firmy, ale gdy próbuję cokolwiek zrobić wyskakuje komunikat, że mam czekać na maila z informacją na temat weryfikacji... i tak już od 10 dni 😞

 

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@romaan Przelew do PayU zlecisz tutaj: https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system 

Odszukaj podświetlony napis "przejdź do banku" w sekcji PayU 🙂 

ko_alka_0-1692035863131.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
romaan
#8 Zapaleniec#

Problem w tym, że strona,  którą Pan zamieścił w odpowiedzi, u mnie w ogóle się nie pojawia. Nagrałem telefonem film, który przedstawia problem:

<bottom> 

 

Pozdrawiam

Roman [edytowano]

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@romaan muszę poprosić Cię o cierpliwość, przekazaliśmy informacje do operatora i wypłaty wkrótce powinny być aktywne. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
romaan
#8 Zapaleniec#

Czy są jakieś informacje zwrotne w mojej sprawie?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@romaan Bardzo nam przykro, że tyle to trwa, ale prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@romaan Twój przelew weryfikacyjny został zaakceptowany. Dokumenty zostały przesłane do operatorów płatności — są weryfikowane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów