anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam pytanie odnośnie odpowiedzi dla klientów poprzez czat....

musicman76
#12 Orędownik#

Mam pytanie odnośnie odpowiedzi dla klientów poprzez czat....bo mnie to bardzo intryguje... a więc, klient mnie o cos pyta, odpowiadam mu sprawnie i szybko...no i on w podzięce odpowiada "dziękuję", no to ja mu również szybko odpowiadam "dziękuję, pozdrawiam" ponieważ jakość sprzedaży się liczy no to on mi na to pisze "pozdrawiam" i ja też mu mam odpowiedzieć ? Trzeba chyba tak w nieskończoność z klientem, ponieważ allegro mnie [edycja] że nie odpowiadam dla klientów hahah...co na to inni sprzedający ? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:100160870
#12 Orędownik#

@musicman76  To nie pozdrawiaj na koniec, a jak dostaniesz wtedy od klienta dziękuję pozdrawiam, to odpiszesz- również pozdrawiam🤣

oznacz moderatorów

musicman76
#12 Orędownik#

no właśnie muszę powiedzieć coś na koniec...mam klientów którzy sobie jaja robią haha, system Allegro jest już nie do d...on juz jest beznadziejnie śmieszny

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@musicman76  do statystyk liczy się tylko czas do pierwszą odpowiedź i nie musicie się pozdrawiać do usranej śmierci

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@musicman76 Do statystyk liczy się czas tylko pierwszej odpowiedzi na pytanie. Trzeba jednak bardzo uważać, bo gdy ten sam klient w tej samej korespondencji zapyta o inną ofertę, to jego kolejne pytanie Allegro traktuje jako pierwsze.

oznacz moderatorów