anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Marka (opcjonalne) w opisie oferty - marny pomysł, jeszcze gorsze wykonanie

Client:103044357
#9 Pomysłodawca#

Szanowni Państwo.

Można wiedzieć kto wpadł na tak genialny pomysł jak dodawanie OPCJONALNE Marki?

Dodanie KILKUSET pozycji, a tym samym wydłużenie formularza do wystawiania o jakieś 85% + jednoczesne jego zalagowanie to naprawdę pomysł wybitnego umysłu. Nie posiadacie czegoś takiego jak dział kontroli jakości?

Zresztą - o czym my mówimy. Ten serwis schodzi na psy. Teraz tylko będziecie się zwijać szybciej niż w trakcie pandemii. Wasze problemy na giełdzie to NIE jest problem z rynkiem (który cały czas rośnie) tylko problem z durnymi pomysłami, które sukcesywnie wdrażacie... sami sobie jesteście winni.

Tylko dlaczego ktoś ma tracić czas na to?

Skoro opcjonalne - to dlaczego nie można tego ZWINĄĆ? 

I jak już miałbym to zaznaczać - to nie z listy, tylko wolałbym to WPISAĆ. Mam szacunek dla własnego CZASU. O Wasz nie dbam - róbcie co chcecie. Nie marnujcie MOJEGO. Dziękuję.

Kiedy to zniknie?

 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

PromykSB
#11 Animator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Drogie allegro,

Ten temat też usuniecie?

Czy może dla odmiany tego konkretnego bubla poprawicie?

Dlaczego DOMYŚLNIE to nie jest ZWINIĘTE? Edytowanie jakiejkolwiek oferty to teraz KOSZMAR. Wystawianie czegokolwiek - jw.

Z rzeczy, które są w tym najmniej ważne: Zatyka to Wam serwer. Nic tylko pogratulować "dobrej zmiany".

A wszystko dla informacji, która jest... NIESITOTNA. Jak kupuję buty - w tytule mam markę. Nie potrzebne mi dodatkowe parametry.

oznacz moderatorów

Client:103044357
#9 Pomysłodawca#

No właśnie. Ten parametr to zbędny zjadacz czasu wystawiającego ofertę.

Przykłady:

kupuję buty adidas - w tytule mam adidas + nazwa serii

kupuję telefon - w tytule mam smartfon realme + nazwa modelu

kupuję szczoteczkę do zębów - w tytule mam szczoteczka soniczna philips...

kupuję ekspres do kawy - mam w tytule ekspres do kawy + philips...

 

Wniosek logiczny: wyjątkowo idio-tyczna realizacja beznajdziejnego pomysłu. A ja myślałem, że nic nie przebije produktyzacji...

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Pomijając to o czym piszecie, wchodząc w markę, widzę firmy co z moją branżą nie mają nic wspólnego.Dlatego wskazana likwidacja tego parametru lub możliwość wpisania wyłącznie ręcznego.

oznacz moderatorów

Client:103044357
#9 Pomysłodawca#

Likwidacja lepsza. 

Jak coś szukasz - z reguły wiesz co chcesz kupić. I jakiej firmy. Zdążyłeś sprawdzić branżową literaturę i dokonać wyboru. Allegro do tego potrzebne NIE JEST.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103044357 dziękuję za Twoją opinię. Przekazałam ją do odpowiedniego działu. Jedyne co mogę w tej chwili polecić to korzystanie z ctrl+f aby odnaleźć markę, której przedmiot chcesz wystawić. Rozumiem, że nie jest to idealne rozwiązanie, dlatego przekazuję Twoją sugestię. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@la_nika  Tutaj nie chodzi o wciśnięcie ctrl+f, tylko o to aby w wybranej kategorii nie znajdowały się marki, które nie mają nic wspólnego z daną kategorią, a tak jest niestety w tej chwili.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO oczywiście, rozumiem to i działam w tej sprawie, ale na razie muszę poprosić Was  o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:103044357
#9 Pomysłodawca#

@la_nika  Ile czasu może to zająć? Może lepiej to po prostu usunąć - cofnąć zmiany wprowadzone bezmyślnie w dniu dzisiejszym. To do ogarnięcia w minutę dla kogoś kto wie co robi...

oznacz moderatorów

Client:103044357
#9 Pomysłodawca#

@la_nika  Jest 13. Ten potworek nadal jest... kiedy to **piiip**ające dziadostwo usuniecie?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103044357 @PromykSB otrzymałam odpowiedź, że zespół zajmujący się parametrami już działa w tym temacie, jednak nie mogę podać konretnej daty, kiedy lista będzie zwijana.
Dlatego muszę poprosić Was jeszcze o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Dzisiaj zajrzałem na serwis konkurencji. Nie będę pisał na jaki. Spojrzałem "na szybciora" - przejrzałem warunki reklamacji i zwrotów - i co? U konkurencji kupujący jest dokładnie poinformowany o swoich obowiązkach dotyczących reklamacji i zwrotów. Na Allegro - brak takich informacji - w efekcie - wszystko jest "zwalone" na sprzedającego. Allegro stara sie przerzucić na sprzedającego wszelkie obowiązki i problemy.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Client:103044357
#9 Pomysłodawca#

Allegro NIE JEST stroną transakcji. Oni tylko sprzedają możliwość wystawienia oferty i za to pobierają myto w postaci % wartości oferowanego przedmiotu.

Stronami są kupujący i sprzedający.

Szanujący się sprzedający ma wypełnioną stronę o mnie i podstawowe informacje zawarte w niej. A to, że kupujący tego nie sprawdzają - to jest ich problem.

oznacz moderatorów

PromykSB
#11 Animator#

To jest **piiip**yczne rozwiązanie.

I nic nie rozwiązuje. Ctrl+F nie rozwiązuje śmietnika na stronie. Nie znajduje zaznaczonych bzdur i nie rozwiązuje wywołanego przez ten szmelc laga.

Poza tym - kto od was wymyślił, żeby jako "markę" uznać studio wydawcy gry komputerowej?

Tam nie ma żadnych marek. Tam są nazwy studiów. I to informacja, która nikogo nigdy nie obchodzi jak kupuje grę.

To jest KOLEJNY bubel do **piiip**ania, a nie do naprawy.

oznacz moderatorów

Client:103044357
#9 Pomysłodawca#

Z całym szacunkiem - nie chcę znajdować marek w ofertach, mam ją w tytule, tak jak konkurencja. Jak dla mnie to niepotrzebne generowanie niepotrzebnej pracy dla sprzedawcy.

Poza tym - tam jest totalny śmietnik - kto wpadł na pomysł by dawać na te liste studia tworzące gry komputerowe? Co to kogo obchodzi?

Studia fonograficzne też tam są? Po co?

Wydawnictwa książek? A co to kogo obchodzi? Informacja ZBĘDNA. Szukam książki - wpisuję autora i tytuł, lub tylko autora.

Miałem dziś robić korektę cen - ale mi się NIE CHCE jak to widzę. I to też działa jak szmelc ze sporym lagiem - jaką mam gwarancje, że moje edytowanie ofert byłoby prawidłowo zapisywane?

Naprawdę tym razem przeszliście samych siebie. I to NIE JEST komplement.

oznacz moderatorów

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

A ja myślę, złe większy bubel to teraz to, żeby wyszukać coś w moim asortymencie muszę kliknąc czy ma być oferta aktywna czy nie - bez sensu, poprzednio lepiej to działało. 

Zrzut ekranu 2022-05-27 o 14.13.23.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@musicsklep_pl dziękuję za Twoją opinię. Jeśli klikniesz "odznacz wszystkie" wyświetlą się wszystkie oferty bez względu na status oferty.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:103044357
#9 Pomysłodawca#

@la_nika Widzę, że nie ma co oczekiwać po Was jakiegokolwiek sensownego rozwiązania.

Daliście **piiip** tą zmianą, ratując ją - zrobiliście kolejną GŁUPOTĘ.

Tak to teraz wygląda? Czy wy **piiip**a jesteście normalni?

Client103044357_1-1653733930976.png

 

Jeszcze wymuście to jako parametr obowiązkowy i każcie przewijać - przecież tam jest ponad 1000 pozycji. 

Czy u Was NIKT nie potrafi wpaść na tak proste i banalne rozwiązanie, jak możliwość wpisania ręcznego pierwszych kilku liter (w miejscu WYBIERZ) a to po prostu zaproponuje pasujące rekordy? Takie to trudne?

Nie jestem od poprawiania Waszych bubli. A popisujecie się nimi nieustannie.

Na koniec zapytam, bo umieram z ciekawości: co ta "wspaniała" zmiana niby dała? Co ja debil jestem co nie umiem sobie poradzić ze znalezieniem tego, czego szukam?

Szukajkę poprawcie, bo za każdym razem pokazuje inne rekordy. To kolejny szmelc. I nie chrzańcie o trafności - bo statystyki są naliczane raz dziennie, a ona w kilku wyszukiwaniach tego samego w ciągu 5 minut nie pokazuje 2x tych samych rekordów. Albo i lepiej ją zostawcie w spokoju, bo jeszcze bardziej zepsujecie. Profesjonalistów wszak zatrudniacie.

 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103044357 Cześć. W której kategorii tak się dzieje? Sprawdziłam to na swoim koncie i po wpisaniu pierwszych trzech liter losowej marki, lista przewija się zgodnie z wprowadzonymi znakami. Rozwiń listę i wpisz poszukiwaną markę - otrzymasz pasujące rekordy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:103044357
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka Kultura i rozrywka.

Przeglądarka Chrome. Innych nie sprawdzałem.

oznacz moderatorów