anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Menager Paczkomaty Inpost Dwie najgorsze opcje

MAMY ROZWIĄZANIE!
kuba1550
#12 Orędownik#

Znalazłem dwa najgorsze i najbardziej irytujące błędy w aplikacji manager.paczkomaty.pl

1. Klikanie za każdym razem w oświadczenie na dole strony. Przy każdym nadaniu paczki trzeba zaznaczyć oświadczenie. To tak samo jakby przy każdym wysłaniu emaila musiałby akceptować regulamin poczty lub przy napisaniu posta na forum wyskakiwałby regulamin z prośbą o jego przeczytanie. Głupota i kretynizm. Przecież bez akceptacji tego oświadczenia nie da się nadać paczki. Powinno się w ustawieniach kliknąć raz że akceptujemy i koniec, a nie za każdym razem.

2. Zmiana formatu etykiety do drukowania. Z tej leżącej etykiety na tą w kwadracie A6P. To najgorszy bubel najbardziej irytujący 😫 Jak mam wysłać 5 paczek to nic ale powyżej 50 dziennie to już staje się wkurzające. Za każdym razem trzeba zmieniać na format A6P. Dlaczego nie ma opcji ustaw domyślny format aby to głupie okienko nie wyskakiwało. Powinna być taka opcja w ustawieniach. Zamawiam także dużo paczek i obserwuje że większość wysyła w formacie A6P. Mam drukarkę etykiet i aby wydrukowało A6P muszę pobrać odpowiedni format co wiąże się cały czas ze zmianą formatu 😫 Na komputerze jak ustawimy format aby drukowało w jednym to cały czas tak samo drukuje. Tylko ten menadżer jest zbugowany. Czekam na zmianę ciekawe czy ta jedno dniowa przerwa wprowadzi jakieś zmiany w łatwiejszej obsłudze  w co zaczynam wątpić 🙄

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
InPost
Ekspert InPost

@kuba1550 
Dziękujemy za zgłoszenie. Sugestie zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Cały czas pracujemy nad doskonaleniem naszych usług.

oznacz moderatorów