anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Metody dostawy - które najlepsze

ForBajk
#10 Popularyzator#

Hej, jakie sposoby wysyłek są według was najlepsze z tych co udostępniacie. Oczywiście wiem, że inpost bije na głowę wszystkie ale jakie jeszcze są warte uwagi? Czy przy dostawie allegro orlen paczka lub orlen paczka mogę nadawać te paczki w kioskach ruchu?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@ForBajk najpierw więcej szczegółów, firma czy nie, chcesz mieć smarta czy nie, jak nadajesz jakie gabaryty paczek itp. wiele rzeczy wpływa na wybór przewoźników 🙂 

Tak masz rację u mnie w smarcie idzie 80 % zamówień i w 75 % paczkomaty inposta 

Pamiętaj że czym więcej masz dostaw a niewiele zamówień to trzeba to potem rozwieźć po punktach bo za darmo nie nie zawsze podjeżdżają po kilka paczek 😞 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ForBajk
#10 Popularyzator#

Firma, mam smarta, super sprzedawcę i tylko oferuję dostawy dpd i inposta. Pytam czy inne się opłaca mieć.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ForBajk to już inna rozmowa 🙂 ja ma pocztę i inposta i mi wystarczy a pocztę dałem tylko po to bo wymagali do smarta ( ale to wiesz )  wcześniej miałem tylko inposta paczkomat i kurier 🙂

Pomyśl nad pocztą to Ci dojdą punkty jak orlen, ruch, żabka, biedronka, lewiatan itp. u mnie co jakiś czas biorą ale i tak króluje paczkomat inposta, zawsze możesz dodać i zobaczysz czy się kalkuluje, czy jest popularne czy sens to wozić i jak z dopłatami do smarta 🙂

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów