anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

miejsce na numer tel

MAMY ROZWIĄZANIE!
prezento-grzes
#11 Animator#

od kilku dni dostaję taki komunikat 

W zakładce 'O Sprzedającym' znajdują się dane kontaktowe (numer telefonu) w niedozwolonym miejscu. Edytuj informacje w zakładce 'O Sprzedającym' w taki sposób aby nie naruszały naszych zasad i wpisz dane kontaktowe w polu 'Kontakt'. Następnie wróć do tworzenia/edycji oferty. Publikacja oferty bez wprowadzenia wskazanych zmian może doprowadzić do upomnienia, a nawet zawieszenia Twojego konta.

numer telefonu mam w odpowiedniej rubryce jaki jest problem ? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

prezento-grzes niestety musisz go usunąć . Zgodnie z nowym regulaminem nie można udostępniać nr. tel . w zakładce ,, informacje o sprzedającym ,, Umieszczasz go w miejscu ,, kontakt ,, , ale nie będzie widoczny dla przeglądającego ofertę . Klient otrzyma go po zakupie .

oznacz moderatorów
prezento-grzes
#11 Animator#

Ale ja mam w zakładce i w miejscu kontakt 🙂 w tym problem 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

prezento-grzes sprawdź czy w ,, informacje o sprzedającym ,, nie masz napisane ,,telefon , telefonu itp,, nie musi być podany numer a system wykrywa nieprawidlowość . Miałem to samo .

oznacz moderatorów
prezento-grzes
#11 Animator#

Dzięki już sprawdziłem na to nie wpadłem że to problem 🙂 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@prezento-grzes 

Przedsiębiorca, zgodnie z ustawą, ma obowiązek podawać istniejący nr telefonu PRZED zawarciem umowy.

Art. 12. prawa konsumenta


Obowiązki informacyjne przedsiębiorcy

1.
Najpóźniej w chwili wyrażenia przez konsumenta woli związania się umową na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa przedsiębiorca ma obowiązek poinformować konsumenta w sposób jasny i zrozumiały o:
1)
głównych cechach świadczenia z uwzględnieniem przedmiotu świadczenia oraz sposobu porozumiewania się z konsumentem;
 
2)
swoich danych identyfikujących, w szczególności o firmie, organie, który zarejestrował działalność gospodarczą, a także numerze, pod którym został zarejestrowany;
 
3)
adresie przedsiębiorstwa, adresie poczty elektronicznej oraz numerach telefonu lub faksu jeżeli są dostępne, pod którymi konsument może szybko i efektywnie kontaktować się z przedsiębiorcą;
 
 
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

i podaje w miejscu udostępnionym przez operatora, a co allegro z tym robi to już ich problem .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie, sprzedawca ma podawać tak, aby telefon był widoczny przed zakupem.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

zrób to cudotwórco 

oznacz moderatorów