anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mini przesyłka

MAMY ROZWIĄZANIE!
denarius56
#1 Nowicjusz#

Do bani z taką nowością, od wczoraj nie mogę wysłać mini przesyłek, panie na poczcie dostają komunikat "brak umowy".

oznacz moderatorów
103 ODPOWIEDZI 103
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Też się nad tym zastanawiam - przywrócić, czy poczekać aż się "uleży" 😉

oznacz moderatorów
nikl
#14 Krzewiciel#

Poczta Polska nie nadaje się do wysyłania przesyłek. Gdyby można było to nadawać w skrzynkach pocztowych lub w Żabkach to OK. U mnie na Poczcie w Warszawie są 4 okienka i pracuje 6 osób. Jednak pracownicy Poczty starają się jak w PRL-u zrobić jak największą kolejkę. Zawsze tylko jedna pracownica obsługuje, aby klienci czekali minimum pół godziny. Kiedyś nawet przyznali się, że robią to celowo, bo nikt im nie płaci za ilość obsłużonych klientów. Tworzą duże kolejki, aby ludzie rezygnowali i nadawali w innych urzędach, a ci sobie piją kawkę. Do tego sam Urząd jest zamieniony w sklep z dewocjonaliami i pończochami. Masakra! Nawet jakby Allegro dopłacało, to nie chciałbym tam niczego nadawać.

oznacz moderatorów
eBiznes_Trade
#9 Pomysłodawca#

Z Pocztą Polska zawsze sa problemy. Państwowe firmy są nieefektywne. Wyrzuciłem całą pocztę polska ze swoich sprzedaży bo to kpina jakaś. 2 paczki, a schodzi 40 minut czasami. W inPoscie 30 paczek 4 minuty. 

oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

W jednej z firm w których kiedyś robiłem, paczki i listy nadawane na umowie po prostu zostawiało się i tyle. Podchodziło się, mówiło, że umowa i tyle, bez stania w kolejce.
Na drugi dzień listonosz przynosił wypełnioną książkę nadawczą do firmy.

oznacz moderatorów