anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

może szanowne allegro poprawi swoje działanie

RED
#21 Demiurg#

Może Szanowni Admini podejmą działania

bo serwis robi się naprawdę nieudolny

 

22.07.2022 złożyłem 2 reklamacje na wysokość salda i do tej pory

nie otrzymałem odpowiedzi na reklamacje - z punktu widzenia prawa zostały uznane

więc proszę o stosowne działanie i skorygowanie salda

 

W tym tygodniu na jednym z naszych kont

pojawiła się informacja

Na podstawie Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz.U. 2018 poz. 723) operator płatności poprosił o ponowną weryfikację Twojego konta. Wykonaj przelew weryfikacyjny i wyślij wymagane dokumenty. Masz na to czas do 04-11-2022 włącznie. Jeśli nie ukończysz pomyślnie weryfikacji, po tym dniu zablokujemy Ci wypłaty na rachunek bankowy.

więc sugerując się tym wpisem zaczęliśmy weryfikacje konta - konto do wypłat zostało zablokowane natychmiast po wykonaniu przelewu weryfikacyjnego

gdyby nie nasza chęć wyjaśnienia sprawy - konto by było dalej aktywne

 

Najciekawsze, że firma była już dwukrotnie weryfikowana - ostatni raz w listopadzie 2021, żadne dane się nie zmieniły - konto na allegro od 22 lat, firma od 24 lat, obecny adres i konto bankowe od 16 lat, wszystkie dokumenty te same

 

Od dobrych kilku dni sponsorujemy wysyłki na allegro, serwis wysyła maile kupującym, że otrzymaliśmy środki

i zarabia na odsetkach

 

popełniłem tutaj już wpis o tym - ale zamiast pozytywnej reakcji adminów - został o usunięty by nikt nie mógł się zapoznać z praktykami allegro

 

za takie działania zwykły użytkownik miałby już zablokowane konto, byłby obciążony jakimi wypłatami z pok (allegro protect) i itp

 

 

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0