anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje konto zostało zablokowane. Co zrobić?

Diablo0101
#7 Wielbiciel#

Witam allegro zawiesiło mi konto i nie mogę tego teraz naprawić. A jak do nich pisałem to odpisali i napisali ze musze im wysłać zdjęcia przedmiotów które miałem wystawione z dowodem obok. Czyli obok przedmiotu położyć dowód i zrobić zdjęcie które po ten im mam wysłać. Tylko ja już tych przedmiotów nie mam ponieważ zostały sprzedane poza allegro. Więc co teraz robić skoro mówią że dopóki nie wyślę im zdjęć to nie odwiesza konta. Proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Diablo0101 Cześć. 🙂 Sprawę blokady możesz wyjaśnić wyłącznie z Działem Bezpieczeństwa Transakcji. Jeśli już nie masz towaru, bo go sprzedałeś, to załącz nam dowód sprzedaży (np. umowę kupna sprzedaży) lub faktury za zakup towaru. Mam nadzieję, że sprawa blokady szybko się wyjaśni 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Coś tu nie pasuje, nie ma towaru zwraca> środki kupującemu i powinno wszystko grać, zgodnie z tym co zaleca Allegro.🤔

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Diablo0101 Jeżeli sprzedałeś jakiś przedmiot poza portalem, to powinieneś skasować ofertę sprzedaży na Allegro. A tak to co > ktoś kupi i będą problemy bo nie masz przedmiotu > sam jesteś sobie winien, że nie pilnujesz swoich spraw. A jak jet takich przedmiotów więcej . to jeszcze gorzej > bo ich nie masz, a wiszą na Allegro > na co liczysz ?

oznacz moderatorów