anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Multiskrytka – nowa funkcjonalność w Paczkomatach InPost

kostas11
#21 Demiurg#

Ciekawa opcja, rozładuje trochu paczkomaty 🙂

Jako InPost każdego dnia myślimy o tym, jak jeszcze bardziej usprawnić proces dostaw i zwiększyć wydajność operacyjną, dbając jednocześnie o wygodę naszych klientów. Tak zrodziła się Multiskrytka– najnowsza funkcjonalność Paczkomatów 24/7, dzięki której Twoi Klienci nie będą musieli tracić czasu na odbieranie każdej przesyłki z osobna.

Rozwiązanie w pełnym wymiarze startuje w maju, ale już teraz uruchomiliśmy pilotażowy program – opcja Multiskrytki jest już dostępna w wybranych Paczkomatach!

  • Multiskrytka jest całkowicie darmowa – proces przebiega automatycznie i nie wymaga jakichkolwiek dodatkowych działań po stronie Twojej czy Twoich Klientów
  • Twój Klient nie musi już odbierać każdej paczki pojedynczo – wystarczy jeden kod odbioru i jedna skrytka
  • O tym, czy jego paczki trafiły do Multiskrytki Twój Klient dowie się z komunikacji statusowej – powiadomień w aplikacji, wiadomościach e-mail i/lub SMS
  • W Multiskrytce umieszczone zostaną wszystkie przesyłki dla danego numeru telefonu, jakie przy pojedynczym podjeździe pod Paczkomat kurier będzie miał do doręczenia, a jednocześnie się w niej zmieszczą (jednej skrytce)
  • Wprowadzenie Multiskrytki nie wpływa na deklarowany czas dostawy – nie wstrzymujemy doręczeń żeby utworzyć Multiskrytkę
  • Do Multiskrytki mogą trafić jedynie przesyłki opłacone – usługa nie dotyczy przesyłek pobraniowych
________
Κώστας
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Zgadzam się, ale przeniosłam temat we właściwe miejsce, czyli Zaawansowanych Sprzedających 🙂

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ ale to jest dla kupujących co by nie byli zaskoczeni że maja kilka paczek w jednej skrytce 🙂 , my jako sprzedawcy nie mamy na to wpływu 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  Niegłupie. Niektórzy widzę wklepują i wklepują bo mają kilka paczek do odbioru. I tak obserwuję, że aplikacja jakoś słabo się przyjęła. Ludzie w słońcu jakiś taniec odprawiają przed paczkomatem żeby odczytać kod, chowają się za paczkomat , przybliżają telefon, oddalają 🤣 Nie wiem czemu skoro wszędzie są informacje że można sobie ułatwić i nie dotykać prawie niczego.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Snackers7
#1 Nowicjusz#

A w jaki sposób to wyłączyć? Nie jest to dla mnie komfortowe rozwiązanie, wcześniej miałem możliwość odbioru kilku paczek przez kilka dni, teraz muszę odebrać je wszystkie równocześnie, a paczek może być wiele, nie mam jak się potem zabrać, a paczkomat mam blisko domu, zatem ponawiając pytanie, w jaki sposób to wyłączyć?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

W sumie to jest raczej opcja dla kurierów Death Stranding lub osób z autkiem,
bez autka (lub bez dziecka w pojemniku) nie podchodź 🙂

oznacz moderatorów

-ModnyZakatek-
#10 Popularyzator#

Mi opcja się ogólnie podoba bo i tak odbierałem wszystkie paczki jednocześnie ale:

- jak są 2 paczki w jednej skrytce to przychodzi kod odbioru na 2 paczki i na każdą osobno, jak odbiera się przez aplikacje bezdotykowo to wtedy jedna paczka ma status odebranej a druga nieodebranej bo aplikacja tego nie rozumie. Niby mały problem, ale co chwila są powiadomienia o nieodebranej paczce...

 

- faktycznie jak ktoś ma kilka dużych paczek albo ciężkich to może być to uciążliwe

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@-ModnyZakatek-: jak odbiera się przez aplikacje bezdotykowo to wtedy jedna paczka ma status odebranej a druga nieodebranej bo aplikacja tego nie rozumie.

LOL? Serio? Nieogarnięte jakieś, trzeba to zgłosić, bo wychodzi potem badziew 😮

oznacz moderatorów

-ModnyZakatek-
#10 Popularyzator#

Serio, pierwszy raz miałem multiskrytkę i już problem był, powiadomienia, maile itp że paczki nie odebrałem

oznacz moderatorów