anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nałożenie blokady sprzedaży

chemhurt24
#2 Obserwator#

Moi drodzy mam jakość sprzedaży na poziomie Super ale dużo sprzedawałem od początku a tu dziś po tygodniu wiadomość

Częściowo ograniczyliśmy funkcjonalności Twojego konta ze względów bezpieczeństwa. Musimy się upewnić, że korzysta z niego uprawniona osoba i ma ona możliwość dokończenia transakcji.

Nikomu nie udostępniałem konta i wszystko realizowałem a teraz mam problem bo na rozpoczęcie działalności dostałem dotację a teraz wszystko leży i zaraz urzad bedzie chciał zwrotu dotacji bo nie wykonuje biznes planu 

Co moge zrobić? Ile taka weryfikacja trwa? Czy ktoś z Was miał taką weryfikację?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

takie rzeczy tu ludzie opisywali >allegro sprawdza po IP i tyle może a więc ich wiarygodność jest mocno "ograniczona" ale jak zawieszą Ci konto to nikt tu z forumowiczów Ci nie odblokuje.

oznacz moderatorów

ALL-DA
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  może moderatorzy popchną sprawę

oznacz moderatorów

chemhurt24
#2 Obserwator#

oby bo mam dość bo dotacja na rozwój firmy została wzięta i to ogromna a teraz bez sprzedazy mam problem bo zamówiełem towar pod planowaną sprzedaż na cały miesiąc. Wysłałem im wszytko co chcieli ale kto się przejmuje tym że jakaś mała nowa firma na rynku padnie i zostanie z długami. 

 

oznacz moderatorów