anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadawanie przesyłek w Allegro inPost

MAMY ROZWIĄZANIE!
warsztatmedialny
#10 Popularyzator#

Nadaję przesyłkę bez podjazdu kuriera, bo chcę ją nadać w paczkomacie, a na etykiecie wyskakuje mi "odbiór przez kuriera". Z paczkomatu odchodzę z kwitkiem, bo wyskakuje komunikat "błędny kod". Próbuję wydrukować kolejną etykietę, ale widzę, że będzie ten sam scenariusz... Nie pokazuje mi się o ogóle opcja dostarczenia do paczkomatu. Co się dzieje? Ktoś miał podobny problem? To już drugi raz mi się zdarza. Jak dzwonię na inPost to sugerują, by wydrukować nową etykietę, ale jak będzie to samo? W końcu wszedłem bezpośrednio na inPost i tam kliknąłem zlecenie podjazdu kuriera, zobaczę czy się uda. Ale przecież nie powinno być takich problemów z nadaniem!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
InPost
Ekspert InPost

@warsztatmedialny 

W celu weryfikacji zgłoszenia, prosimy o wiadomość prywatną na pomoc@inpost.pl wraz z opisem sprawy oraz numerami przesyłek.

Zweryfikujemy sytuację i postaramy się wskazać najwłaściwsze rozwiązanie.

Dodatkowo informujemy, że proces nadania paczki musi być zgodny z wybraną metodą nadania, widniejącą na etykiecie.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@warsztatmedialny a nadajesz przez manager paczkomaty? I zaznaczasz odpowiednio SPOSÓB NADANIA z wyborem paczkomatu nadawczego

inpost nadawanie.PNG

oznacz moderatorów
warsztatmedialny
#10 Popularyzator#

Czyli zamiast w panelu Allegro, nadawać bezpośrednio w managerze inPost? Myślałem po prostu, że na Allegro pójdzie sprawniej, ale skoro wychodzi jak wychodzi... Dzięki za podpowiedź!

oznacz moderatorów
na-obcasach
#11 Animator#

Dzisiaj spotkała nie identyczna sytuacja

Nadawałem trzy paczki,jedna etykieta wygenerowała się dobrze,czyli nadaję w paczkomacie,a dwie zmieniło mi na podjazd kuriera,pomimo zaznaczonej opcji nadam w paczkomacie

Oczywiście dowiedziałem się o tym dopiero przy próbie wrzucenia do paczkomatu.Jedna paczka bez problemu,a dwie błędny kod

Machnąłem na to ręką i zamówiłem kuriera przed godziną 13stą,taka jest u nas graniczna,bo przecież kupujący chcieliby te paczki dostać jutro i co? i nic?,kurier nie przyjechał

Masakra jakaś,co mam teraz z tym zrobić

Jak wysyłałem z managera InPost,takie kwiatki się nie przydarzały,ale allegro wprowadziło opcję "wysyłam z allegro" żeby ułatwić sprzedającym obsługę.Co z tego wynika,sami widzicie

Teraz żeby nie rozwcieczyć kupujących,będę musiał wysłać paczka w weekend,płacąc za to dodatkowo,jak również za nowe etykiety,chociaż czytam,że dzisiaj jest jakiś problem z paczką w weekend.

Nic tylko siąść i płakać

oznacz moderatorów