anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczanie opłat z centrum zniżek

MAMY ROZWIĄZANIE!
eskot_pl
#8 Zapaleniec#

Witam, mam pakiet zniżek na wyróżnienia i proszę o wyjaśnienie. Tworząc lub edytując ofertę zaznaczam jej promowanie ( tam gdzie jest opłata pojawia się 0 zł w ramach pakietu ) natomiast sprawdzając kilka dni później i edytując te oferty pojawia mi się informacja że promowanie kosztuje 19 zł... Czy to oznacza że w ramach pakietu i konkretnej oferty tylko przez 10 dni allegro zalicza promowanie z pakietu darmowych wyróżnień a później ta oferta jest już płatna ? ( mam duży pakiet darmowych wyróżnień więc nie chodzi o to że darmowe wyróżnienia się wyczerpały ). Wydaje mi się że właśnie tak jest więc proszę o weryfikację gdyż wtedy wyróżnione oferty w ramach darmowego pakietu muszę oznaczyć żeby po upływie 10 dni wyróżnienie zniknęło i później ręcznie znowu muszę je aktywować 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@eskot_pl Nie, nie musisz aktywować wyróżnienia ponownie. Dopóki pakiet darmowych wyróżnień się nie wyczerpie, nie zapłacisz za uruchomienie promowania w ofertach na kolejne 10 dni. Komunikat, który widzisz podczas edycji, jest jedynie informacyjny. Jeśli jednak opłata pojawiła się na Twoim rachunku, daj znać, wskazując konkretną ofertę. Sprawdzimy dlaczego tak się stało.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów