anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczymy opłatę 1 zł od każdej oferty, w której doszło do sprzedaży

accadia
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Proszę o wyjaśnienie powyższej kwestii.

Jeśli w danej ofercie osoba X dokona zakupu - rozumiem, że zostanie naliczona dodatkowa opłata 1 zł.
Czy jeśli następnie osoba Y dokona zakupu w tej samej ofercie - również zostanie naliczona ta złotówka, czy dotyczy to wyłącznie pierwszego jakiegokolwiek zakupu w danej ofercie. 

oznacz moderatorów
542 ODPOWIEDZI 542

jaruh8
#9 Pomysłodawca#

To taki szantaz, nacisk na kupującego.

Ja dziękuję,  podniosę ceny a u konkurencji pozostaną. 

Ostatecznie to allegro straci.

oznacz moderatorów

trentpol
#9 Pomysłodawca#

Czy opłata będzie naliczana również w ofertach, gdzie jest wystawiona 1 sztuka?

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@trentpol a dlaczego nie? allegro nie pozbawiłoby się zysku w tak głupi sposób ^^

oznacz moderatorów

trentpol
#9 Pomysłodawca#

Pytam, ponieważ miesięcznie sprzedaję bardzo dużo paczek. Czy na pewno również dotyczy aukcji gdzie jest 1 sztuka

 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Ładnie, najpierw podnieśli abonament o 25%, teraz nam każą go wykupić, żeby nie płacić JESZCZE dodatkowej opłaty za sprzedaż. Ile jeszcze tych opłat za sprzedaż wprowadzicie?

No nic, znów trzeba podnieść ceny 🙂

oznacz moderatorów

orbitkownia_pl
#11 Animator#

co 2 miesiąc są jakieś dodatkowe opłaty 

 

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

O to chodzi że ludzie mają w d... te chore abonamenty i nie ma z tego kasy dla tego parszywego portalu. Mały sprzedawca sprzedający kilka rzeczy pogodzi się z tym bo mało sprzedaje, i stwierdzi że to tylko kilka złotych więcej, ale duży już będzie musiał wykupić minimum podstawowy abonament tylko po to aby nie dojono z niego kolejnej kasy, choć z tego abonamentu jest tyle pożytku co z wdepniętej kupy pod butem. 
Dojenia sprzedawców ciąg dalszy...

oznacz moderatorów

ajala12
#9 Pomysłodawca#

Z punktu widzenia skromnego uczestnika sprzedającego okazjonalnie przedmioty kolekcjonerskie od 1 zł (często ZA 1 zł): Mój zysk: 0 (zero!) zł, nie licząc prowizji od sprzedaży (w sumie "zysk ujemny"). Dziękuję, nie jestem instytucją charytatywną. Allegro LOKALNIE (kto wymyślił tę nazwę? - brzmi jak "Sprzedaj sąsiadowi") jako nieudolna proteza portalu aukcyjnego nie jest dla mnie żadną alternatywą. Wszystko więc wskazuje na to, że moja (wieloletnia już) przygoda z Allegro definitywnie się zakończy (nie z mojej winy).

oznacz moderatorów

Starkrak
#9 Pomysłodawca#

Opłaty w górę pod przykrywką zakupu abonamentu który jest nieprzydatny. Nic dziwnego, że sprzedaż na konkurencyjnych portalach wzrasta i powoli zaczyna przeważać nad sprzedażą na Allegro.

oznacz moderatorów

B2U_co
#7 Wielbiciel#

A czy można zrezygnować z abonamentu ??

oznacz moderatorów

olafejs
#8 Zapaleniec#

No cóż… u konkurencji coraz korzystniej będzie w takim razie. 

oznacz moderatorów

Moniaw5
#9 Pomysłodawca#

U konkurencji coraz więcej bonusów dla sprzedawców, żeby przyciągnąć ich do siebie, poza prowizją, która i tak jest niższa, żadnych **piiip**ycznych haraczowych opłat, sprzedaż porównywalna z Allegro. No cóż trzeba chyba zrezygnować z Allegro, im więcej nas odejdzie, tym szybciej się obudzą.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Panie i Panowie, pod koniec tego roku podzielcie się informacją z jakiego powodu wykupiliście abonament. Ja już wiem, że zdecydowanie przodującą (lub jedyną) odpowiedzią będzie: żeby uniknąć opłat transakcyjnych. 🙂

 

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

to nie musi być koniec roku - ja to już wiem teraz 😉

oznacz moderatorów

jaruh8
#9 Pomysłodawca#

Ja nie wykupuje , wolę gdzie indziej sprzedawać,  a tutaj podniosę po prostu cenę. 

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Ja już to zrobiłam przed chwilą, na razie na 1/10 aukcji, jeszcze tylko dodam do opisu informację czym to jest spowodowane i zobaczymy co z tego wyniknie.

oznacz moderatorów

eny120
#9 Pomysłodawca#

Zapłaciłem fakturę od Allegro za sierpień na ponad 10000 zł.

.... mać. Jeszcze Wam mało???????

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

ja 16000zł  

oznacz moderatorów

luki4550
#7 Wielbiciel#

Ciekawie by się zrobiło gdyby tak 1 tydzień bez sprzedaży, solidarnie 

oznacz moderatorów

BTGroup
#9 Pomysłodawca#

Powiem szczerze, że od dawna o tym myślę i z przyjemnością zrobiłbym sobie wolne.

Albo chociaż wspólny pozew, lub skarga do UOKIK. Tego UOKIK, ani pejsy z allegro nie mogłyby zlekceważyć.

 

oznacz moderatorów