anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczymy opłatę 1 zł od każdej oferty, w której doszło do sprzedaży

accadia
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Proszę o wyjaśnienie powyższej kwestii.

Jeśli w danej ofercie osoba X dokona zakupu - rozumiem, że zostanie naliczona dodatkowa opłata 1 zł.
Czy jeśli następnie osoba Y dokona zakupu w tej samej ofercie - również zostanie naliczona ta złotówka, czy dotyczy to wyłącznie pierwszego jakiegokolwiek zakupu w danej ofercie. 

oznacz moderatorów
542 ODPOWIEDZI 542

Moniaw5
#9 Pomysłodawca#

na "S" też darmowa wysyłka i nie okradają sprzedawców

oznacz moderatorów

Moniaw5
#9 Pomysłodawca#

dodam jeszcze, że sprzedaż taka jak na allegro, albo nawet większa, bo kupujący mają kupony do wykorzystania, więc suma sumarum nam sprzedającym bardziej się opłaca. Sprzedasz może ciut mniej, ale wyjdziesz na swoje, bo mniej zapłacisz platformie.

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Ja mam pytanie z innej beczki.... gdzie taka informacja widnieje? Nie dostałem nic na e-mail 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@AR_Auto_Czesci https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/pazdziernik-i-listopad-zmiany-dla-sprzedajacych-z-kont-zwyklych...

Nie jestem pewien, ale to chyba rekordowo krótka zapowiedź nowych dopłat, tylko miesiąc przed wprowadzeniem aktualizacji. Chyba baaaaaardzo potrzebowali szybkiego zastrzyku gotówki kilku milionów z nowych abonamentów i od tych, co nie śledzą rozliczeń.

Może muszą do końca roku podbić słupki 🙂

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

od jakiegoś czasu wszelkie niekorzystne dla dla sprzedawców zmiany są wprowadzane bardzo sprawnie, szybko i bez specjalnych zapowiedzi. Widać weszło to portalowi w krew.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

Z Bajeczek Babci Pimpusiowej 😊:

Raz król Puszczy wraz ze świtą, wspólnie ustalili,
że poddani im Puszczanie znów będą bulili:

niech Puszczanie stworzą sobie najlepsza reklamę
i w tym celu niech wykupią zaraz abonament.

Jeśli jednak go nie zechcą - nie spadną ich główki,
ale z każdej transakcyjki polecą złotówki.

Niech poddani nic nie knują, niech się nie buntują;
wolny wybór wszak dajemy, niech się dobrze czują!

Więc Puszczanie się głowili, ale nie ma zmiłuj:
jak nie kręcić (wte czy wewte), zawsze doopa z tyłu!

To tak jakby mieć dylemat - zważyć w jednej chwili
co jest lepsze: zejść na lues, czy też na syphilis?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jak zawsze potrafisz dać coś na otarcie łez . 

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

Lećmy dalej z radosną twórczością

 

Na górze róże

abonament na dole

allegro to dramat

i ja to p######le

oznacz moderatorów

TALARKI62
#9 Pomysłodawca#

A czy Allegro samo sobie też nalicza te wszystkie prowizje, opłaty plus nowe opłaty?. OTO JEST PYTANIE!.

oznacz moderatorów

my-perfect-day
#9 Pomysłodawca#

To jest jakiś żart? Stały haracz w postaci 1 zł bez względu na cenę produktu albo abonament, który jest bezużyteczny?

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

E, to ja mam pytanie w takim razie.

Jak już wspomniałam w innym wątku, od początku września dzwonią z allegro do sprzedawców, którzy przez te debilne zmiany stracili sporo przychodów. Zapewniono nas, że takim sprzedawcom zostanie przydzielony opiekun, który ma być dla nas jakimś tam niby wsparciem oraz że nowy prezes zamierza sprawić, by allegro było bardziej niż dotąd przychylne sprzedawcom (XD).

Zapewniono nas, że od października te działania "pro-sprzedawca" mają zacząć być widoczne. Jak, tą opłatą? XD

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

No jak to jak? Opiekun zaproponuje Ci wykupienie abonamentu, aby zmniejszyć koszty. Pomógł? Pomógł. Sprzedający zadowolony 🙂

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

Spryciarze kurła XD Ale faktycznie tak może być - my tu śmieszkujemy, że to tak głupie, że nikt o zdrowych zmysłach by na to nie wpadł, a tu się okaże, że my tymi śmieszkami najprawdziwszą przyszłość przepowiadamy 

oznacz moderatorów

Moniaw5
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

ajala12
#9 Pomysłodawca#

Na Allegro LOKALNIE (co za **piiip**yczna nazwa, mnie się kojarzy ze "Sprzedaj sąsiadowi") nie można sprzedać nic za 1 zł (wystawiasz za 1 zł, a licytacja od 2 zł). To niejedyna wada tej nieudolnej wersji Allegro!

oznacz moderatorów

madziulka182
#9 Pomysłodawca#

Dla mnie największą wadą Allegro Lokalnie jest limit 200 ogłoszeń. Gdzie na Allegro pl mam 2500 ofert. Jak mam je przerzucić na Lokalnie? No jak?

oznacz moderatorów

stillpanzer
#8 Zapaleniec#

Mam podobnie, aktualnie niespełna 2600, gdzie od ponad miesiąca nie wystawiam nic nowego z uwagi na to, że nie ma to już większego sensu i bez przyszłości, jeśli trzeba będzie zamknąć kram, przez te zbójnickie metody. Poza tym z wielu innych względów AL zupełnie nie wchodzi w rachubę, jak będę chciał lokalnie, to wystawię na Oxie !

oznacz moderatorów

madziulka182
#9 Pomysłodawca#

Ja się nie wycofuję, podniosę wszystkie ceny o 1,20 (bo przecież z tej złotówki też jest ściągana prowizja) i będę czekała na efekty wzrostu cen.

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

dobrze że o tym mówią!

oznacz moderatorów

satan19990
#7 Wielbiciel#

No to od listopada kupujących znowu czekają podwyżki cen. Może ktoś mi powiedzieć czy jeden abonament działa na dwóch kontach jeśli są one połączone? (nie mogę znaleźć nic na ten temat).

oznacz moderatorów