anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczymy opłatę 1 zł od każdej oferty, w której doszło do sprzedaży

accadia
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Proszę o wyjaśnienie powyższej kwestii.

Jeśli w danej ofercie osoba X dokona zakupu - rozumiem, że zostanie naliczona dodatkowa opłata 1 zł.
Czy jeśli następnie osoba Y dokona zakupu w tej samej ofercie - również zostanie naliczona ta złotówka, czy dotyczy to wyłącznie pierwszego jakiegokolwiek zakupu w danej ofercie. 

oznacz moderatorów
542 ODPOWIEDZI 542

czeni-c1
#10 Popularyzator#

A skąd ja wiem, jako kupujący, że sprzedający ma wykupiony abonament ? Mnie jako kupującego interesują tylko opinie od kupujących na temat sprzedającego. Ale czy on ma jakiś abonament w ogóle mnie to nie interesuje. Tak ja sprzedający piszą powyżej, jest to tylko wyrywanie pieniędzy przez Allegro od sprzedających.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

Pallek
#2 Obserwator#

Ja już napisałem do uokik. To co allegro wyczynia to jakaś kpina. Link do anonimowego zgłoszenia do uokik poniżej:

https://report.whistleb.com/pl/uokik

Tylko działając wspólnie można coś zmienić.

oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Ja ma do pani takie pytanie, skąd mam wiedzieć który sprzedawca ma wykupiony abonament? Gdzie dokładnie jest ta informacja.Jak mam ufać, skoro nie eiem kto go ma.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@czeni-c1 @artur8225-a1 wydaje mi się, że jedynym sposobem na to jest sprawdzenie, czy sprzedający ma w swoim profilu zakładkę Sklep, są też Serie Produktowe na samym dole strony (jeżeli dodał) i tagi filtrujące na ich listach ofert (jeżeli dodał) - czyli coś, z czego nikt nie korzysta 🙂

oznacz moderatorów

sa-woj
#9 Pomysłodawca#

ha,ha,ha.......

oznacz moderatorów

wkv_wiosna2
#8 Zapaleniec#

skąd kupujący wie że mam wykupiony abonament ??

oznacz moderatorów

wam51
#9 Pomysłodawca#

z takich oświadczeń o przeprowadzonych badaniach to już nawet i politycy zrezygnowali

oznacz moderatorów

TALARKI62
#9 Pomysłodawca#

większego **piiip**yzmu nie dało się wymyślić?

oznacz moderatorów

TALARKI62
#9 Pomysłodawca#

**piiip**yzmu to był wyraz  -d-e-b-i-l-i-z-m-u- co tu było wulgarnego?

oznacz moderatorów

DzieciaczkowoMM
#8 Zapaleniec#

Na jakich podstawach Allegro wysunęło takie wnioski? Kupujący nie widzi kto ma zakupiony abonament więc jak może bardziej mu ufać? Proszę o wyjaśnienie tej kwestii.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@DzieciaczkowoMM masz wytłumaczenie skąd allegro wyciągnęło takie wnioski, owszem to jest żałosne tłumaczenie.

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/naliczymy-op%C5%82at%C4%99-1-z%C5%82-od-ka...

Zacytuję kogoś, kto kiedyś na gadane pięknie podsumował te ich wewnętrzne badania: „Badania przeprowadzono na reprezentatywnej grupie szympansów z zoo w Nowosybirsku” 😁

 

oznacz moderatorów

slawdoti
#8 Zapaleniec#

Mam konto zwykłe, więc jaki abonament ???!!! Kupujący mają do mnie zaufanie od lat, więc nie potrzebuję do tego abonamentu ! Co za brednie...  Kasy wam mało, chciwi łajdacy, i taka jest prawda !

oznacz moderatorów

gemma22
#11 Animator#

No cóż strata allegro za drugi kwartał zobowiązuje ... Ktoś musi sfinansować. 63 bańki to nie byle co. Szykowałabym się na kolejne "atrakcje" bo aktualna liczna sprzedawców razy 49zł abonamentu to za mało. Zdecydownaie za mało 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gemma22 to jest tylko strata za papierze, bo allegro zrobiło se koszty kupując 100 proc. udziałów w Mall Group i WE|DO w kwietniu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Luczu88
#8 Zapaleniec#

Śmiech na sali... Jakich k.... badań? Lekarskich, psychologa ? Postępujecie jak nie rzad PiSowski.. Wszystko w najlepszym porządku. Obawiam sie ze nie. Allegro **piiip**e, padnie tez Polska pod rządami tych nieudaczników.

oznacz moderatorów

Luczu88
#8 Zapaleniec#

I jeszcse jedno. g.....mnie obchodzi jakiś durny abonament, allegro smart i inne durne rzeczy. Kupuje na allegro konkretnej rzeczy, interesują Mnie komentarze, cena przedmiotu, stan

oznacz moderatorów

numizmaty_pl
#9 Pomysłodawca#

😂😂😂  "Czasem trzeba przestać myśleć, aby zorientować się w sytuacjiStanisław Jerzy Lec. 😀😀😀 

oznacz moderatorów

IZULA50
#11 Animator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Jakieś pomysły na przyszłość odnośnie kolejnych prowizji/opłat może od logowania się do Allegro ?

 

oznacz moderatorów

kino51
#8 Zapaleniec#

Bez obrazy!! A moze cos bardziej trzymajacego sie KUPY, np. cytat z Klasyka " NIE MAMY PANA PŁASZCZA I CO NAM PAN ZROBI" Powaznie jesteście NA RAZIE MONOPOLISTĄ i już

 

oznacz moderatorów

sa-woj
#9 Pomysłodawca#

To oczywisty żart, kpina z klientów- czyli nas sprzedawców, i stawianie nas na poziomie jednokomorkowców, wbrew wyobrazeniom allegro umiemy liczyć i myśleć

oznacz moderatorów