anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Nasz drogi Smart

TomBanknoter
#9 Pomysłodawca#

Jeśli kogoś interesuje, dlaczego będziemy płacić coraz więcej, to niech sobie zajrzy do dzisiejszego artykułu na bankier.pl https://www.bankier.pl/wiadomosc/Allegro-chce-wydac-na-inwestycje-do-1-mld-zl-7820779.html 

Szczególnej uwadze polecam ten fragment "

"W 2020 roku planujemy zainwestować w rozwój ekosystemu Allegro 1 mld zł (...) W tym roku 2/3 kwoty przeznaczone będzie na finansowanie dostaw" - powiedział prezes. Dodał, że w 2019 roku inwestycje Allegro przekroczyły 700 mln zł, z czego na finansowanie dostaw przeznaczono 500 mln zł."

Wygląda na to, że koszty Smarta przekroczyły wszelkie oczekiwania, i pochłaniają lwią część wydatków. W tej sytuacji nie dziwi nerwowe poszukiwanie brakujących środków w naszych kieszeniach 😎

Odp.: Nasz drogi Smart

RED
#9 Pomysłodawca#

Allegro wpadło we własną pułapkę ze smartem - ciężko jest zmienić limity kwot 40zł i 100zł dla gratisowych wysyłek, WIĘC sięgnięto do kieszeni sprzedawców.

Wg mnie allegro powinno podwyższyć opłaty nowo zaczynających się abonamentów smart dla Kupujących

przynajmniej o 100% i by to już by mocno pomogło

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Nasz drogi Smart

TomBanknoter
#9 Pomysłodawca#

Allegro wpadło we własną pułapkę - ale nas też w nią wciągnęło. Tak sobie pobieżnie sprawdziłem wskaźniki, i wygląda na to, że od wprowadzenia Smarta faktury od Poczty P. wzrosły mi dwukrotnie, ale obrót na Allegro zwiększył się ledwie o 20-30%.

Odpowiedz
Ładowanie...