anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nazwy produktów zamiast tytułów?! Gdzie logika?

biuronimo_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,

o tym, że wyświetlacie nazwy produktów zamiast tytułów (np w aplikacji na telefon) aukcji dowiedziałem się od klienta. Wymagał od nas wysyłki 25 sztuk produktu, bo jak twierdzi "taki mieliśmy tytuł aukcji". 

Problem polega na tym, że my sprzedajemy ten towar na sztuki. Konkretnie chodzi o skoroszyt. Według katalogu producenta produkt ten pakowany jest po 25 szt.

W jaki sposób sprzedawcy mogą sprzedawać taki skoroszyt na sztuki jeżeli Allegro zamiast tytułu aukcji "skoroszyt -1szt" wyświetlacie nazwę produktu "skoroszyt 25szt."

Czy was kurcze poniosło? Czy na ten pomysł wpadł ktoś kto nienawidzi sprzedawców na Allegro?

Nigdzie nawet nie ma wzmianki, że jest to nazwa produktu a nie tytuł. Nie wspomnę o tym, że w treści samej oferty tytułu nie ma. 

Wasze rozumowanie doprowadzi do tego, że odbiorca końcowy detaliczny będzie mógł kupić wyłącznie 10 ołówków, 25 skoroszytów etc.

Wyświetlane będą wyłącznie takie jednostki sprzedaży jakimi handluje producent/dystrybutor?

Błagam was, wycofajcie się z tego absurdalnego i szkodliwego pomysłu.

Tracą na tym zarówno sprzedający jak i wku...  kupujący.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@biuronimo_pl 

Tu nie chodzi o katalog producenta tylko o to kto pierwszy stworzył produkt w serwisie i co tam wpisał. W każdej kategorii są takie kwiatki. W książkach są tacy geniusze co tworzą produkt z dopiskiem - uszkodzona okładka i potem taki produkt wprowadza kupującego w błąd i straszy tą uszkodzoną okładką.  A jeszcze kolejni geniusze gdy zgłaszam to jako błąd, odrzucają poprawkę bo  " Produkt posiada regułę nazwy, która składa się z parametrów " 🤣🤣

Uroki produktyzacji 😊

Np taki produkt : https://allegro.pl/oferta/wielki-atlas-narciarski-szwajcaria-i-wlochy-10923484482

 

 
_____________
Kama
oznacz moderatorów

biuronimo_pl
#9 Pomysłodawca#

Niektórzy producenci sami wysyłają bazę produktów do allegro. Tak czy inaczej tutaj produkt stworzony był dobrze. Tylko jednostka sprzedaży inna. 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@biuronimo_pl mylisz się, producenci nie wysyłają do Allegro swoich baz produktów. Bazę produktów Allegro tworzy samo Allegro ale rękami sprzedawców. A dalej to jest już tak jak napisała @Kaliope_Brzeg 

oznacz moderatorów

biuronimo_pl
#9 Pomysłodawca#

Miałem okazję nawet z jednym rozmawiać na temat tego procesu.
Rozmawiałem też z producentami którzy prosili Allegro o zmianę danych ich produktów na prawidłowe i często Allegro odrzucało ich wnioski.

Moim zdaniem bardzo szkodliwe jest oznaczanie oferty nazwą produktu zamiast tytułem. Nawet na PC nazwa produktu jest bardziej wyeksponowana niż sam tytuł. 

oznacz moderatorów