anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywna ocena

M1985K
#8 Zapaleniec#

Cześć, 

Kupujący wystawił Mi negatywną ocenę. Paczka została wysłana na adres podany w zamówieniu, jest to dom opieki osób starszych gdzie przebywa kupujący, zakład ten kategorycznie nie przyjmuję żadnych paczek dla podopiecznych o czym kupująca osoba powinna wiedzieć, oczywiście zwrot został wykonany do mnie. Próbowałem kontaktować się z odbiorcą jednak oba telefonu podane były błędne, jeden jest do syna odbiorcy a drugi do jej córki. Że jest uczciwy (mimo iż musiałem pokryć ponownie koszty wysyłki) to dogadałem się z córką tej Pani że paczkę wyślę na jej adres a ona doręczy paczkę w weekend mamie. Tak też się stało z relacji córki wynika że doręczyła paczkę. Sprawa niby rozwiązana ale kupująca jako starsza, schorowana osoba i nie mająca za często dostępu do komputera nie może usunąć tej oceny. Co mogę zrobić w takim wypadku, Allegro oczywiście piszę że tylko kupujący może usunąć ocenę a oni nic nie mogą zrobić, mimo tego że wystarczy wykonać jeden telefon do córki odbiorcy.

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

M1985K
#8 Zapaleniec#

Dziękuję moderatorom za brak odpowiedzi...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@M1985K Przepraszam, że nie otrzymałeś od nas odpowiedzi po dołączeniu numeru przesyłki. Działam już w Twojej sprawie, ale proszę Cię jeszcze o cierpliwość. Jak tylko dostanę wiadomość w kwestii tego komentarza, wrócę do Ciebie z informacją. 

@Knowhere Masz rację, dlatego dziękuję za zwrócenie nam uwagi. Zdjęcie nie jest już dostępne. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@M1985K Zgodnie z obietnicą wracam do Ciebie z informacją. Mam nadzieję, że dobrą, ponieważ komentarz dotyczący tej transkacji został już usunięty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

M1985K
#8 Zapaleniec#

Tak potwierdzam został usunięty, dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Co za przepychanka i desperacja. Może wprowadzić np: jeden "negatyw"nie wpływa na ocenę sprzedającego.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@LEW433 Takie ostrzeżenie jak żółta kartka ,masz ale ciągle jesteś w grze bez szwanku tylko się musisz bardziej pilnować.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mwmonety Sądzę że byłoby to jakieś rozwiązanie, oczywiście nie idealne.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

Kto tę fotkę przepuścił przez moderację? Jak widać @M1985K usunął swoje dane osobowe, ale kupującej już niestety nie. Na miejscu adresata bym się wnerwił.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów