anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywna Opinia

OutletK
#1 Nowicjusz#

Witam, Dostałem negatywną opinie o treści "Niby pisze że produkt dostarczony ale ja nic nie otrzymałem więc nie polecam", paczka wysłana w ten sam dzień co zakupione i dostarczone pod dobry adres na dzień następny i jest nawet podpis kogoś o inicjałach M K - DPD. Przecież to tak nie może być, że ktoś wystawia negatywa o takiej treści... Kontaktu z klientem nie ma żadnego, nie odpowiada na wiadomości, nie odbiera telefonu. Proszę o pomoc w usunięciu tej bezpodstawnej oceny sprzedaży od użytkownika blacklynx

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@OutletK W sprawie komentarza napisz przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt i podaj numer zamówienia. Zweryfikujemy tę sytuację. 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

moze zakupione w celu wystawienia negatywnego komentarza -> eliminacja konkurencji. 

oznacz moderatorów

ANDALO-BALETKI
#9 Pomysłodawca#

niedługo sie skontakuje, zaproponuje usunięcie negatywa za zwrot pieniędzy.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@OutletK podaj termin doręczenia z dpd

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Na dwoje babka wróżyła. Klienci są różni ale Kurierzy DPD również. Jeszcze do nie dawna woził do mnie taki co rzucał paczkę na progu i nawet dzwonka nie nacisnął. Siedząc w domu, z telefonem w łapie o odebraniu paczki dowiadywałam się z maila. Każdy mógł ją w tym czasie zabrać. Dobrze, ze w oknach mam zwykle monitoring z paru wścibskich babxD.

oznacz moderatorów