anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

negatywny komentarz za niewysłanie produktu na wymianę ale klient zgłosił zwrot ale go nie wysłał

KidsManiaMJA
#9 Pomysłodawca#

"Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na Autokary,niestety jeden z nich dotarł uszkodzony-co potwierdziłam fotografią. Zadeklarowałam zwrot uszkodzonego elementu, prosząc jednocześnie o szybkie nadanie nieuszkodzonego. Sprzedawca nastawiony jedynie na sprzedaż-nie zważając na grupę docelową do ktorej kieruje asortynent informuje, że dopiero po zwróceniu uszkodzonego nada nowy. Cały zabieg powoduje ponad tygodniowe opóźnienie w możliwości korzystania z zabawki i tym samym radość z jej otrzymania."

taki komentarz otrzymałam wszystko ok ludzie są różni ale Pan zgłosił zwrot ale nie nadała nawet produktu za 160 zł żebyśmy mieli możliwość widoczności paczki. Dzwonie abonent niedostępny poprosiłam o zmianę opinii i odp, i cisza  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

i tu nasuwa się pytanie czy w razie braku dobrej woli kupującego allegro usunie nam tą opinię ? i gdzie to zgłosić ponieważ jesteśmy bardzo pro klienckimi sprzedawcami zawsze staramy się na korzyść klienta rozpatrzyć roszczenie ale... tu m i ręce opadły na słowo honoru mam wierzyć Pani X bo jej dziecko chce @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

komis-bell
#21 Demiurg#

@KidsManiaMJA Allegro nic nie zrobi. Jedyna opcja to dogadać się z kupującym.

oznacz moderatorów

KidsManiaMJA
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  niech sie wypowiedzą. Ciężko sie dogadać z kimś kto ma wyłączony tel a na wiadomości nie odp

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Odpowiedź będzie brzmiała mniej więcej tak, że możesz zgłosić komentarz do usunięcia ale jeśli nie narusza zasad i regulaminu to nie będą mogli nic zrobić.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oceny-i-komentarze/kiedy-mozemy-ingerowac-w-opinie-kupuja...

oznacz moderatorów

KidsManiaMJA
#9 Pomysłodawca#

zobaczymy ale komentarz narusza zasady ponieważ według regulaminu towar trzeba chociażby wysłac na wymianę a nie oczekiwać że któś na słowo honoru go odeśle, zobaczymy 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mylisz odesłanie zwrot i komentarz >ocenę zakupu na Allegro.  Musi odesłać chociaż a skąd masz takie przepisy?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KidsManiaMJA W tej sprawie zalecam bezpośredni kontakt z zespołem, który weryfikuje zgodność wystawionych komentarzy z naszymi zasadami i podejmuje decyzje w sprawie ich ewentualnego usuwania. Wiadomość możesz wysłać tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów